Solucan Al Sat Kampanya
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Uzun zamandır faaliyet veren solucan al sat serbest satış başladı. Borsa öncesi yapılan bu güncelleme ile 93 kuruştan satılan solucanların birim fiyatı ansızın düştü. Dün çıkarılan yeni sistem ile artık istediğiniz gibi solucan al sat yapabilirsiniz.

Fiyatını Siz Belirleyebilirsiniz

Solucan al sat sitesinden çıkmak isteyenler site içi açılan serbest satıştan faydalanabiliyor. Solucanları ucuzdan satmak isteyenlerin en tepede sıralandığı sistem ile birlikte en ucuz fiyatı veren kişiden solucan alabilirsiniz. Bu sistem borsa hazırlığı ve borsa öncesi solucanlarını satıp çıkmak isteyenler için uygundur. Bu satışı gerçekleştiren insanların satışlarını fırsata çevirebilirsiniz.!

Solucan Al Sat Borsası

Sistemde en ucuz bir şekilde solucan satan kişi listenin her zaman en üstünde yer alacaktır. Şuan 0.60 kuruştan satışlar mevcut. Sınırlı sayıda gerçekleştirilen bu alımları borsadan önce değerlendirebilirsiniz.

Solucan 60 Kuruştan Alabilirsiniz

Solucan satışlarının çok yükselmesi ile birlikte şirket son kampanyayı yaptı. Daha ucuza satış yapıp sistemden ayrılmak isteyen kullanıcılara şirket son bir fırsat tanıdı. SlcTurk borsası öncesi yapılan bu son kampanyayı kaçırmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz