Solucan Al Sat Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Nisan ayında piyasa çıkarak solucan, kompost ve mantar tesisleri ile güzel bir büyüme gerçekleştiren Solucan Al Sat, geçtiğimiz gün Konya’da 450bin metre karelik bir araziyi de bünyesine kazandırdı. Hayvan çiftliği kurmak için kolları sıvayan Toprağın Sesi Tarım, Hayvancılık ve Turizm Ltd. Şti. hızını kesmiyor.

Solucan Fiyatları Düştü

İlk çıktığında solucan fiyatını 1 TL olarak belirleyen şirket geçtiğimiz günlerde solucanların fiyatını 2 TL’ye çıkartmıştı. Fakat yoğun ilgi ve talep üzerine şirket yeni bir karar aldı. Solucan al sat yönetimi solucanların fiyatını yeniden 1 TL’ye çekti ve 1’e 1 hediye ediyor. Yani 500 TL 500 solucan alana 500 solucan bedava!

Solucan Al Sat %100 Bonus Kampanyası Kaçmaz

ParaParala ekibi olarak en sağlam sistem olarak gördüğümüz Solucan Al Sat network ağı iflas düşüncesini akıllara getirmeyecek kadar dahice kurulmuş bir sistemdir. Özellikle büyük yatırımlar ve geleceğe dair yapılan yatırımlar için oldukça uygun olan sistem hızla büyüyor. Yeni tesislerin yanı sıra beklenen hibeler şirketi hızlı bir şekilde büyütecek. Yetişen alıyor diyebiliriz. Şuan solucanların tanesi %100 bonus ile 50 kuruşa geliyor.

Solucan Al Sat Güvenilir mi?

Network sistemler arasında kurulan en akıllı yatırım aracıdır. Oyun olmaması büyük avantaj. Sürekli giriş yaparak ekin toplamanıza gerek yok. Her ayın 1’inde giriş yaparak kar oranlarını öğrenebilir 5’inde giriş yaparak paranızı alabilirsiniz. Dahice hazırlanmış bu sistem tüm zamanların en iyi sistemidir diyebiliriz.

50 Kuruş Şirketi Zarara Uğratır mı?

Solucan borsasını düşündüğümüz zaman şirket 10 kuruşa da verse kar elde ediyor. Çünkü şirket sattığı solucanları geri almıyor. Solucan borsası açıldığından Bitcoin mantığı ile artık kullanıcılar kendi aralarında birbirine solucan satıyor. Bu durumda satışlardan şirket %10 kazanmaya devam ediyor! Şirket üstelik toplanan yatırımları işlettikten sonra net karın %50 sini kullanıcılara dağıtıyor. %50 si şirket kasasına! Bu şekilde olmasına rağmen insanlara kazanç sağlayan sistem kendi topuklarına da sıkmıyor. Dolayısıyla şirket solucan satışlarından hep kar ediyor. Solucan Al Sat dahice kurulmuş bir network yatırım aracıdır. Gerçek tesisleri ile hem kazanıyor, hem kazandırıyor.

Şuan biçilmez kaftan bir fırsat var. Bu bonus yoğun istek üzerine sadece birkaç gün sürecek. Gözü kapalı yatırım yapılacak şirketlerden birisidir!

Solucan Al Sat Ekibine Katıl Kazanmaya Başla Solucan Al Sat Detaylı İncele

Yaklaşık 5 hafta önce kayıt olduğumuz solucan al sat ekibinden kazandığımız nakitlerin dekontları..

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz