Solucan Al Sat Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Solucan Al Sat(Konu 01.07.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  Nisan 2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  TOPRAĞIN SESİ TARIM LTD.ŞTİ.
Adres :  Altayçeşme Mah. Efeboz Sk. No:12/19
Hizmet Alanı :  Tarımcılık
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti: Yok
Para Yatırma : Banka Havalesi
Para Çekme :  Banka Havalesi
Site Dilleri :  Türkçe
E-Posta : necip@solucanalsat.com

AVANTAJLAR

 • Oyun Değil
 • Gerçek Yatırım Aracı
 • Vergiye Kayıtlı
 • Şirket Adına Tapulu Araziler
 • Ödeme Puanı Yok
 • Depo Limiti Yok
 • Doğrulanabilir Şirket
 • Solucan Borsası Al-Sat

DEZAVANTAJLAR

 • Yatırımsız Üyeler Kabul Edilmiyor
Solucan Al Sat Kazanmaya Başla

Bir süredir faaliyette olan fakat sistemi geliştirme süreci yeni yeni tamamlanan SolucanAlSat bambaşka bir deneyim sunuyor. Öncelikle belirtmek gerekiyor ki bu kesinlikle bir oyun veya oyun mantığında değildir. Son yılların en büyük sektörü haline gelen organik tarımcılık ve solucan üretimi network dünyasına da giriş yaptı. Toprağın Sesi Tarım Limited Şirketi olarak doğrulanmış bir yatırım firması ile karşı karşıyayız.

Solucan AlSat Nedir?

Solucan, solucan yağı ve gübresi gibi birçok şeyin günümüzde altından değerli olduğunu biliyoruz. Solucan üretimi yapılması için devletin bile hibeler yaydığı bu sektöre Toprağın Sesi sımsıkı yatırımlar ile tutundu. Diyarbakır Bismil, Diyarbakır Silvan ve Isparta şehirlerinde olmak üzere tesisler kuruldu ve milyonlarca tl yatırım aldı. Burada şuan için solucanlar 1 TL ! Fakat çok yakında bitcoin borsası gibi alım satım işleri başlayacak. Şuan için yatırımcılara güzel bir fırsat! Kazanmak isteyenler için gerçek bir yatırım şirketi!

Solucan İşinde Para Var mı?

Bu soruyla günlük hayatta karşılaşsam ”manyak mısın olum olmaz mı” deriz. Son iki yıldır özellikle birçok kişinin solucan işine girmeye çalıştığı fakat başaramadığını biliyoruz. Toprağın sesi bu işi başardı. Kısa sürede aldığı yatırımlar ile tesis üzerine tesis açtı. Dünyanın birçok yerinden tıp sektörü solucan yağı için Toprağın Sesi şirketinin kapısını çaldı. Çalmayada devam edecek.

SolucanAlSat Güvenilir mi?

Eğer oyun mantığı değilde yatırım mantığı ile hareket ederseniz güvenebileceğiniz bir borsa oluştu ve yayılmak üzere. 1 milyon solucanı şirket 1TL’den satışa sundu. Fazlasını satmak şirketi uçuruma sürükleyebileceğinden sınırlı sayıda tutulmaktadır.

Şirketin Kalite Belgeleri, tapu ve Solucan Odaları

Toprağın Sesi Kalite Belgesi

 

Birçok yatırımcı şirket alınan seranın, çiftliğin şirketi adına olduğunu ibraz etmez. Toprağın sesi bütün arazilerin şirket adına olduğunu ve şahıs adına herhangi bir mülk olmadığını ParaParala ‘ya beyan etti. O tapulardan birisini yayınlıyoruz.

Toprağın Sesi Hizmetlerini Şu Şekilde Anlatıyor

Merhabalar;

Bu güne kadar yabancı networklerden, yatırımlarının karşılığını alamamış, kaybetmiş, psikolojileri ve ilişkileri bozulmuş, kaybettiklerimiz yeter artık diye isyan eden, biz ne zaman kazanacağız diye düşünen; tüm dostlarımızı ve yatırımcılarımızı kısaca sizleri, bizim olan yerli sermaye TOPRAĞIN SESİ TARIM LTD.ŞTİ. firmamız aylık kâr payı sistemi ile helal kazancı ön planda tutarak siz değerli yatırımcılarımıza, helal ve bereketli kazanmaya davet ediyoruz…

EN AZ 20 Solucan örneğin ( 20 adet solucan x 1TL = 20 TL civarı, solucan güncel fiyatı üzerinden değişkenlik gösterir. )

YATIRIM TABAN LİMİDİ 20 ADET SOLUCAN MAKSİMUM ALIM LİMİTİNİ sizin belirleyeceğiniz bir

miktar ile Linkimden kayıt olarak sizde şirketimizin kazancına ortak olabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

TOPRAĞIN SESİ TARIM LTD.ŞTİ firması bu toprağın sesidir, bizim sesimizdir, gelecekte de en gür seda ile bizlerin, bizim olacak, tüm iştirakçilerine ve katılımcılarına kazandırarak sesini hızla tüm platformlarda duyurmuştur ve duyurmaya devam edecektir Allah’ın izni ile. Her ayın 30.günü o ayın kar payları hesaplanır ve takip eden ayın 5.günü yatırımcıların banka hesabına yatırılır. Bu şekilde solucanlarınızı satmadığınız sürece devam eder. Yani sürekli kazançtır. Firma reel ticaret olarak kültür mantarı üretimi ve komposto, solucan yağı ve gübresinin satışını yapmaktadır. Buna ek olarak Romanov Koyunu, gıda sektörü ve market zinciri, turizm sektöründe de yatırım yapmayı planlamaktadır. Ayrıca daha birçok ticari projelerini hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Şirket yaptığı bütün ticaretlerden elde ettiği karın %50’si şirket giderleri için şirkete ayırır, diğer %50’si ise; satılan toplam solucan sayısına bölünerek 1 solucan başına düşen kar payı hesaplanır. Her yatırımcının solucan sayısı ile solucan başına kâr çarpılarak çıkan rakam yatırımcının hesabına yatırılır. “Solucanda neymiş” diyerek bir takıntı yapmayın lütfen!!solucan burada çok önemlidir ve şirketimize yatırım yaptığınızda ve sistemin içerisine çalışmaya başladığınızda daha iyi anlayacaksınız. Buradaki solucanlar elinizdeki tabiri caizse ALTIN YUMURTLAYAN TAVUKTUR….YADA ALTIN YUMURTLAYAN TAVUĞUN YUMURTASIDIR…

Siz elinizdeki solucan sayısına orantılı olarak kar payı alacaksınız. Bir nevi hisse gibi düşünelim, günü geldiğinde bu solucanları al-sat yaparak ta kazanabileceksiniz. Peki, insan elindeki altın yumurtalayan tavuğu niye satsın? Mesela, günün birinde paraya ihtiyacınız oldu, yada para kazanmaktan bıktınız, satabilirsiniz. Yalnız buradaki tek koşul firmanın borsasında satabileceksiniz ve firmanın belirlediği günlerde. Borsa solucan satış eşleşme fiyatı; o ay verilen solucan başına karın belirlenen yüzdesel oranla çarpılmasıyla bulunur. Bu fiyat her ay verilen aylık kâr oranına göre değişken olacaktır. Hedef fiyatlar yüksektir. Peki, yapmış olduğumuz YATRIMCILARDAN nasıl kazanıyoruz kısaca sıralayalım:

1. Derinlikteki yatırımcıdan %10 solucan komisyonu

2. Derinlikteki yatırımcıdan %10 solucan komisyonu

3. Derinlikteki yatırımcıdan %10 solucan komisyonu

4. Derinlikteki yatırımcıdan %10 solucan komisyonu

Ekip Liderleri; ekibine dağıtılan yatırımcı kar payı üzerinden nakit olarak hesaplarına yansıması;

1.Derinlikteki yatırımcıdan %10 ve

2.Derinlikteki yatırımcıdan %5 üyelerinizin kazancından nakit olarak da kazanırsınız..

Solucan al-sat borsası açıldığında şirketin eşleştirmesiyle (%10 kesinti olacak ki bu firmanın al-sat eşleşme satışından alacak olduğu komisyondur, bu komisyonlar da şirkete gelir olacaktır, dağıtılacak kâr payını arttıracaktır. Size dönecek, yani yine sizin kazancınızdır) Al-sat yaparak elinizdeki solucanları o günkü rakamdan satarak ’ta kazanç sağlayabileceksiniz. Yâda uzun vadeli düşünüp daha çok kar payı almak için yeni solucanlar alarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

TOPRAĞIN SESİ TARIM DA AYLIK KAR PAYI olarak helal yoldan ticaretten gelen kazançlarla kazanmaya devam ediyoruz. GÖNLÜMÜZ DE SİZLERİN DE KAZANMASINDAN YANA OLUR. DAVETİMİZE, SESIMİZE KULAK VERIN, GELIN DAVETIMİZE İCABET EDİN SİZDE KAZANANLARDAN olun, ileride keşke daha önce girseydim dememek için acele edin. Minimum 20 solucan ile deneyerek te bir karşılaştırma yaparak bu kazanç kapısını aralayın.

 

EDİTÖRÜN YORUMU
Solucan işi ülkemizin milli gelirine en büyük katkıyı sağlayan sektörlerden birisidir. ParaParala olarak eğer bir işe girmek istesek o da solucan işi olurdu. O kadar detayları var ki burada yazmakla bitmez. Gerçek bir yatırım aracı olması sizler için büyük bir avantaj. Biz yatırımımızı yaptık ve inandığımız sektörden kazanmayı hedefledik. Bu şirketin en büyük avantajı iflas durumu çok düşük ihtimal. Çünkü şirket bizlere sattığı solucanları Borsa mantığı ile döndürecek. Ve sürekli gelir elde etmemizi sağlayacak. Şirketin bu süre içerisinde sattığı solucanları komisyonla geri alırken hem şirketi büyütecek hemde insanlara katkıyı arttıracak. Burada akıllıca kurulmuş bir network sistemi var. Ve bu yatırım şekli tıpkı bitcoin borsası gibi alım satıma dönecek. Sistemin kurucularını ciddi anlamda tebrik etmek gerekir.

Solucan Al Sat Kazanmaya Başla

[review]

28 YORUMLAR

  • 1 ay kadar oldu. Sistem aslında oturmuş fakat ufak tefek eksikler var. Şuan çok büyük yatırımlar dönüyor şirkette. Ve aşırı talep var. 901.169 adet solucan 1tl sonrasında durumlar değişecek. Esas sistem 95.132.534 solucan satıldığında açılacak.

   • Yonetıme telden ulasamıyorum 7/24 ulasabılırsınız yazmıslar facede wapsaptan mesajı gorugu halde bısı yazmamıs sıtede sıkıntılar var anasayfaya gıremıyosun senı dırek sıparıs sayfasına yoluyo yanı nekadat solucanın var ne oluyo goremıyosun dırek sıparıse yonlendırıyo sıksorulansorular vızyon mısyon hıcbırı acılmıyor

 1. Ayıptır admin bey reklam almışsınız ap açık belli. Bilgilendirme yapmaya çalışıyorum yorumumu kaldırmışsınız. İlla bizde bir site açıp sizin yaptığınız hataları mı gösterelim ? Düşman mı arıyorsunuz kendinize..

  • Yanlış bilgilendirme yaptığınız için yorumunuz onaylanmamıştır. Burada sizin solucan işletmecisi olduğunuzu belirtmeniz ve verdiğiniz yanlış beyanlar amacınızı çok net bir şekilde ortaya koyuyor. Dışarıdan anlaşılan tek şey sizlerin rekabet ortamını saçmalayarak lanse etmesidir. Kin ve nefret dolu yorumunuza size bu cevap müstahaktır.
   Açın sitenizi, dilediğinizi yazın size engel olan yok. Bu yorumunuzu ”reklam almışsınız ap açık belli” ithamınızdan dolayı yine çöpe gönderecektik. Nereden biliyorsunuz reklam ile yaptığımızı? Tıklayın linki bakın bizleri takip eden üyelerin linklerine yönlendirecek. Ee tabi tüccar beyni gibi kazanç odaklı olsaydık şuan sizler gibi yalan yanlış bilgiler ile plazadan seyrediyor olurduk..

 2. Tam olarak mantığı anlayamadım ben şimdi 1 liradan 200 solucan alsam 1 ay sonunda atıyorum şirket solucan başına %50 kar etti. 1 ay sonra benim 200 liram 300 lira mı olmuş olacak biraz daha açık anlatabilir misiniz

  • Hayır öyle değil. Şirket 1 ayda 1tirlyon kar ettiyse 500 bin TL sini üyeler ile paylaşıyor. Kimin ne kadar solucanı varsa o kadar çok pay alıyor. Mesela solucan başına kar 0.50 kuruş dediler. 100 solucanın o ay içerisindeki kar oranı 50TL olur

     • Emrah bey merhaba ben ilk önce 30 TL sonrasında 70 TL yatırdım ikisini aynı gün de yatırdım ama farklı zamanlarda 100 adet solucan sipariş ettim birtürlü siparişin onaylandığını göremiyorum. Siteye kullanıcı sayfasına girdiğimde sipariş bölümü görünüyor kendi hesabımı göremiyorum.bu konuda ne yapmam gerekiyor bana yardımcı olursanız sevinirim .burada şirkete iki sefer bu konu hakkında mail gönderdim hiçbir cevap gelmedi parayı yatıralı bugün 4.gün teşekkürler bana 5368982669 numaralı telefondan ulaşa bilirsiniz.

     • – Şirketin Banka Hesabına para yatırın
      – Siteye giriş yaparak yatırdığınız kadar sipariş oluşturun
      – Hesabınız onaylandığında önce yatırımınız hesabınıza yansır
      – Panel açılır ve detaylar gözükür
      – Hesabınız onaylandıktan ve solucanlarınız sisteme yansıdıktan sonraki ilk saat başında bonusunuz yüklenir.

      destek@paraparala.com adresine dekontunuzu gönderirseniz Serkan bey hemen işleme aldırabiliriz.

 3. Ekranda hiçbirşey görünmüyor. Solucan aldım 250 liralık solucanım nerde kaç tane var bonus verdilermi görmüyorum bilmiyorum. Solucanım yaşıyormu ölümü belli değil. Sitenin içeriğinde problemmi var yoksa bölemi hep

  • – Şirketin Banka Hesabına para yatırın
   – Siteye giriş yaparak yatırdığınız kadar sipariş oluşturun
   – Hesabınız onaylandığında önce yatırımınız hesabınıza yansır
   – Panel açılır ve detaylar gözükür
   – Hesabınız onaylandıktan ve solucanlarınız sisteme yansıdıktan sonraki ilk saat başında bonusunuz yüklenir.

   destek@paraparala.com adresine dekontunuzu gönderirseniz Serkan bey hemen işleme aldırabiliriz.

 4. Sponsorum siz olduğunuz için size yazıyorum Emrah bey.. Şimdi Emrah bey bunlar ocak ayına kadar kar verilmicek dendi ve vermediler.. Ben 300 solucan aldım 180tl’ye 3 ay önce, Sonra bir zaman satmaya kaltım vs satamadım ama komisyonlar 10 solucanım heba oldu kaldı 290 solucanım.. Neyse ben sisteme devam ettim.. Ocak ayı geldi, kar’lar belli oldu (güya) Benim 290 solucanımı almışlar, 29 akçeye cevirmişler, 1 akçe 80krs’dan gidiyor. Benim 180tl’em oldumu sana 23tl.. 2 solucanda dalga gecer gibi bırakmıslar bana.(Allah razı olsun, ne yapıcaksam) 3 ay kar bekledik.. 23tl’ye indi param… iade vermiyolar.. yok alıcı bulacaksın kendine diyip başından salıyorlar.. Ben şimdi soruyorum. Ben bu siteye üye olduğumda sistem böyle değildi.. Sistemi değiştirmelerine bir şey diyemezsin o şartla üye oldun diceksin ama.. Şimdi deselerki para yatırın size kar vericez. sende üye oldun, sistem değişti artık kar vermicez paranız bize kaldı demeleri onları haklı çıkartırmı Emrah bey ? eee adamlar sistemi değiştirebilirler bu şartla üye oldun diyebilirmiyiz ? Bu etik bir davranışmı ? Yada bu onlar dürüst ve adil yaparmı ? Ben işin parasında değilim.. Deneme amaçlı yatırdım para yoksa diğer sitelerde binlerce tl yatırmışlığım var ama dolandırılmak hiç hoşuma gitmiyor doğrusu.. Umarım cevap verirsiniz.. Bu arada 180tl için mahkemeye gidecek değilim ama hakkımı sosyal her ağlarda arayacağım..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz