Solucan Al Sat Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Nisan ayından beridir aktif bir şekilde faaliyet gösteren Solucan Al Sat, her geçen gün yeni bir şey ile karşımıza çıkıyor. Solucanların 60 kuruştan satışa sunulmasından sonra birçok yenilik yine Toprağın Sesi Ltd. Şti. farkıyla karşımızda.

Solucan Al Sat Üye Ol Ekibe Katıl

Solucan Al Sat Solucan Fiyatları Düşmüştü

Al sat öncesi sistem üzerinden yapılan değişiklikler ile birlikte solucanların fiyatı şuan 0.60 kuruş. Bu fiyat üzerinden istediğiniz kadar solucan alabiliyorsunuz. Elbette bu fiyatın sabit kalmayacağını ve önümüzde ki günlerde artış olacağı kaçınılmaz bir gerçek. 0.60 kuruştan satışları başlayan solucanların önümüzdeki ay itibariyle artış göstereceği tahmin edilmektedir. Henüz net bir şey yok fakat acele edenlerin fırsatlardan faydalanacağını bilmekte fayda var.

Solucan Al Sat Alt Yatırım Limiti Düştü

Solucan Al Sat üye olduktan sonra minimum 100 TL yatırım yapılması gerekiyordu. Bu alt limiti düşüren şirket 20 TL kabul etmektedir. Bu alt yatırım limitinin düşmesinin nedeni ise alt yatırım limitine dikkat etmeden şirketin banka hesaplarına gönderilen parçalı yatırımlardır. Toprağın Sesi Tarım, Hayvancılık, Turizm ve Sanayi Limited Şirketi bünyesinde bulunan Solucan Al Sat küçük yatırımcıların önünü açması da güzel bir avantaj.

Solucan Al Sat Yazılımsal Hatalar

Sistem içerisinde dikkatleri çeken ve birçoğunuzun karşısına çıkan yazılımsal hatalar var. Mevcut bot aşırı yüklenmeden dolayı yavaş çalışıyor. Saat başı aktarımlarda cron dosyasının yetersizliği kullanıcıları bekletiyor. Bu konu üzerinde uzun zamandır duruluyor. Mevcut yazılımın aralıklarla düzenlendiği ve bir yandan yeni bir tasarımın yazılım aşamasında olduğunu öğrendik. Solucan Al Sat sitesinin yeni tasarımı bir yandan beklenirken, diğer yandan da esas borsa yazılımının bitmesi bekleniyor.

Solucan Al Sat Kısa Vadede Kazandırmaz!

En fazla karşılaşılan sorulardan birisi şu kadar yatırsam ne kadar kazanırım sorusudur. Şirket tesislerden elde ettiği karın %50 sini dağıtıyor. Bu yüzden net bir kar oranı yoktur. Bu sistemden kazanç sağlamak isteyenler en az 3-4 ay kazanç elde etmeyi düşünmesinler. Şirketin kurduğu tesislerin tam anlamıyla oturması, ticari bağlantıların oturması zaman alacaktır. Bu yüzden 1-2 ayda kar etmeyi planlayanlar için uygun değildir.

Solucan Al Sat Güvenilir mi?

Reel ticaret sistemlerinin arasında yolunu alan Solucan al sat güvenilir mi sorusuna verilecek en net cevap bellidir. Eğer internetten para kazan mantığı izliyorsanız bu şirketin güvenilirliği bugüne dek tanıdığımız şirketler arasında kıyaslanamaz. Tamamen reel ticarete yönelik yapılan hamleler ile geleceğin kazanç kapısı olacak şirkette şimdiden yerini alanlar şanslı.

Solucan Al Sat Haberleri İçin Tıklayın Solucan Al Sat Üye Ol Ekibe Katıl

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz