Toprağın Sesi Solucan Al Sat
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Nisan ayının sonlarına doğru faaliyete geçen Solucan Al Sat yatırım şirketi bugün dev bir projeye daha imza attı. Kısa süre içerisinde yatırımlarımızı en iyi şekilde değerlendiren şirketin yeni besi çiftliği projesi göz dolduruyor.

Solucan Al Sat Şirket Bilgileri

Solucan al sat olarak tanıdığımız yatırım sitesi Toprağın Sesi Tarım Hayvancılık, Turizm ve Sanayi Limited Şirketi Bünyesinde hizmet vermektedir. Toplamda 10 aylık bir geçmişi bulunan şirket Nisan ayından bu yana yaklaşık 6 aydır aktif olarak network üzerinden hizmet veriyor. Şirketin bütün resmi evraklarının tam olması ve sıkı bir şekilde çalışması güven konusunda birçok engeli aştığını düşünüyoruz. 9001 ISO 2008 Kalite yönetim sistemi standartlarına uygun üretimler gerçekleştiren Toprağın Sesi Ltd. Şti.  bu üretimlerini uluslararası standartlarda ürettiğini gösteren belgeye sahiptir. Ayrıca ISO 14001 – 2004 Çevre yönetim sistemi belgesine de sahiptir.

Toprağın Sesi Neler Yaptı?

Benzer yatırım şirketlerine baktığımız zaman görüyoruz ki en fazla çalışan şirketlerden birisi oldu. Kısa süre içerisinde yaptığı çalışmalar ile sık sık dilimizde olan şirketin neler yaptığına bir göz atalım.

  • Isparta Tesisi : Şirketin faaliyete ilk başladığı yerlerden birisi olan Isparta Tesisi, kırmızı kaliforniya solucanı üretimi yapan tesistir. Burada üretimi aralıksız bir şekilde aylardır devam ettiriyorlar. Elde edilen solucanların gübreleriyle organik tarımcılığa fayda sağlamak hedeftir. Ayrıca ilerleyen günlerde solucan yağı üretimine geçilmesi de gerçekleşebilir.
  • Diyarbakır Silvan Tesisi : Oldukça büyük olan bu tesisi geçtiğimiz günlerde ziyarete gitmiş ve tesisi baştan sona incelemiştik. Bu tesiste mantar ve kompost gübre üretimi yapılmaktadır. Üretimler bu bölgede paketlenip, ambalajlanarak satılacak işletmelere gönderilmektedir.
  • Diyarbakır Bismil Tesisi : Devasal büyüklüğe sahip bu tesis ile ciddi bir düzeyde kompost üretimi yapılacaktır. Tesis henüz yapım aşamasında ve Ekim ayı içerisinde açılması planlanmaktadır. Ortalama 6 ay kadar sonra istenilen randımana ulaşacak olan tesisin yurtdışına kompost gönderecek bağlantılarının olduğunu da öğrendik.

Toprağın Sesi Besi Çiftliğini Duyurdu

Bugün (15.10.2017) Diyarbakır Tarıma Dayalı İhtisas Besi Organize Sanayi Bölgesi içerisinde dev bir arazi üzerinde besi çiftliği projesi kamuoyu ile paylaşıldı. Tesisin 450 büyük baş hayvan kapasitesine sahip olduğunu belirten şirket yönetimi Cihan Ülker, buradan elde edilecek gelirlerinde solucan al sat hakediş sahipleri ile paylaşılacağı belirtildi.

  • Tesiste Neler Var ? : Toplamda 3000 metrekare kapalı alana sahip tesis içerisinde, 450 büyük baş hayvan kapasiteli kapalı besi alanı, 6 adet büyük depo, 1 adet çoban evi, hasta hayvanların karantina bölgesi, tesis içi büyümeye açık araziler ve kamelya yer alıyor.

Besicilik üzerine kurulu bu tesis üzerinde sadece 400 adet besi hayvanı satışı yapılacak. Eğer bu tesiste size ait bir besi hayvanı olmasını istiyorsanız şirketten satın alabileceksiniz. Şirket besi hayvanı olarak aldığınız hayvanların bakımını yaptıktan sonra güzel karlar sunuyor.

Solucan Al Sat Besi Çiftliği Kazanç Planı

En fazla ilgi duyulan bölümün elbette kazanç kısmıdır. Bu besi çiftliğinden hayvan satın almak size nasıl bir kazanç sağlar? Toprağın Sesi Limited Şirketi yönetimi Cihan Ülker ‘in yaptığı canlı yayında belirtilen bilgilere göre üç farklı besi planı yer alacak.

  • 1. Besi Alanı Planı : Bu paketi 4.250 TL ile satın alabiliyorsunuz. 1 besi alanı olarak sunulan bu paketten kazancınız ise 14 ay sonunda anapara + %60 net kar olarak geri dönüyor.
  • 2. Besi Alanı Planı : Bu paketin fiyatı 8.500 TL’dir. 13 ay içerisinde anapara + % 60 kar ile size geri dönüyor.
  • 3. Besi Alanı Planı : Toplamda 12.500 TL ödeyerek alacağınız bu planda anapara + % 69 net karınızı 12 ay sonunda alabiliyorsunuz.
FİYATI KAZANÇ SÜRESİ KAZANÇ ORANI NET KAZANÇ TPL.ALINAN
1.Besi Alanı 4.250 ₺ 14 AY 60% 2.550 ₺ 6.800 ₺
2.Besi Alanı 5.500 ₺ 13 AY 60% 3.300 ₺ 8.800 ₺
3.Besi Alanı 12.500 ₺ 12 AY 60% 7.500 ₺ 20.000 ₺

 

Toprağın Sesi Dijital Projesine Sayılı Günler Kaldı

Şirket aynı zamanda önümüzdeki günlerde kendi kripto parası olan SLCTürk ‘ü çıkartıyor. Bu dijital para yine kendisine ait olan dijital borsasında yayınlanacak. Bitcoin, Etherium ve birkaç alt koin ile açılacak dijital borsanın poloneix ile ön anlaşma sağlandığını ve global pazarda yer alma olasılığını güçlendirdiğini de ayrıca söylemek mümkün.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz