Solucan Al Sat Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Son zamanların en fazla konuşulan yatırım şirketlerinden birisi olan Toprağın Sesi bünyesinde bulunan solucan al sat kampanyası bitmek üzere. 100 TL ve üzeri satın alımlarda aldığınız kadar bedava veren şirket kampanyayı 20 Ağustosta bitirecek. Şuan tam vakti

Tesis Sayılarını Arttırıyorlar

Toprağın Sesi Tarım, Hayvancılık ve Turizm Limited Şirketi bünyesinde bulunan Solucan Al Sat son zamanlar çok fazla ilgi gördü. Almış olduğu yatırımları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışan şirket geçtiğimiz günlerde Konya’da 450bin metre karelik alanı bünyesine katmıştı. Daha öncesinden de Diyarbakır’ın Bismil ve Silvan bölgelerinde tesisleri kurmuştu. Şirketin aynı zamanda Isparta’da bulunan tesisi de var. 9001 ISO 2008 Kalite yönetim sistemi standartlarına uygun ve aynı zamanda ISO 14001 – 2004 Çevre yönetim sistemi belgeleri mevcut. Şirket adına tapulu tesisler kullanıcıların teminatı.

Solucan Al Sat Güvenilir mi?

Reel yatırımların en son örneklerinden birisi olarak karşımıza çıkan Solucan Al Sat güvenilir mi sorusuna cevap vermek gerekirse, harika bir sistem ile karşımızda olduklarını belirtebiliriz. Geleceğin en iyi şirketlerinden birisi olmaya aday olan Solucan Al Sat ilerleyen günlerde sistemiyle baş döndürebilir. Şuan sistem 100 TL ve üzeri alımlarda %100 bonus uyguluyor. 100 TL ‘ye alacağınız 100 solucan size ekstra 100 hediye solucan getirir. Yani 0.50 kuruşa elde edeceğiniz kırmızı kaliforniya solucanları ilerleyen günlerde hayatınızı değiştirebilir.

ParaParala Tam Puan Veriyor!

Yaptığımız onlarca inceleme ve analiz arasında yatırım şirketlerinin şuan kuşkusuz en iyisi diyebiliriz. Çok değerli olan kırmızı kaliforniya solucanı üretimi, kompost (gübre) üretimi, mantar üretimi ve fatura ödeme merkezleri gibi noktalarda yatırımlarınızı değerlendiren şirket çok yakın zamanda farklı projeler daha sunacak. Bu projelerden kaba taslak haberdarız fakat şirket bu kampanyaları zamanı geldiğinde açıklayacak. Bizim belirtmemiz etik değil. Fakat şunu söyleyebiliriz. Çok yakın zamanda Solucan Al Sat karşısında başka bir yatırım şirketi çok zor durur.

Solucan Al Sat Üye Ol Kazanmaya Başla

8 YORUMLAR

  1. Merhaba Emrah Bey bu solucan al sat nasıl bir şirket. Yani biz solucan aldığımızda bize solucan gönderilmiyor dimi yani biz sadece sanal olarak solucan almış oluyoruz değil mi?
    Bilgi verirseniz sevinirim

    • Size herhangi bir şekilde solucan gelmiyor merak etmeyin. Şirket son derece güven sağlayan, önemli adımlar atan bir şirkettir. Siz solucanları sanal olarak alıyorsunuz fakat gerçek işletmelerde aslında solucanlarınız oluyor. Kar ortağı oluyorsunuz.

        • Her ay ”Hakediş” adı altında kazancınız yazar. Sisteme banka hesap no ve IBAN tanımlayın. Her ayın 1inde alacağınız belli olur. Eğer kazancınızı solucana çevirmezseniz 5.inde otomatik olarak hesabınıza yatar. İsterseniz banka hesap no ve IBAN tanımlayın 3 ay siteye girmeyin. 3 ay boyunca düzenli olarak yatar. 5 inden 5 ine yatıyor. Eğer haftasonu girerse 7.sine sekebiliyor bilginiz olsun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz