ad

Yazar hakkında

paraparala

www.ParaParala.com / Yönetici

İlgili Yazılar

8 Yorumlar

 1. 1

  Samet Akçay

  Ddvlet bu ponzi tacirlere nasıl göz yumuyor ama ihbar edilince de hiçbir şey yapmayıp vatandaşı mağdur durumda bırakıyor. Nerede aladet! Anlamak gerçekten güç!!!

  Yanıt
  1. 1.1

   paraparala

   SolarTurk Anonim Şirketi işletme müdürü ile biraz önce görüştük. Gerekli takibatın sağlanacağı tarafımıza bildirildi. Maalesef devlet bu tür sistemlerle henüz ilgilenmiyor. Bizlerin vazifesi oldu.

   Yanıt
 2. 2

  yavuz selim gök

  Ben solarturk CEO’su yavuz selim gök şirket i karalamak ve kötülemek suçundan hakkında bugün suç duyurusunda bulunduk bu yazıyi paylaşan ve bizim firmamıza zarar veren kişiler hakkında yasal işlemleri başlattık gereğini en iyi şekilde yapıcaz bu karalama cezasiz kalmayacak her türlü yaptırım uygulanması için başvuruda bulunduk savcılıga mahkeme huzurunda sizler ile görüşucez

  Yanıt
  1. 2.1

   paraparala

   Merhabalar, tebligatları bekliyoruz sıkıntı yok. Bu bir karalama kampanyası değil gerçeklerdir. SolarTurk A.Ş. İle görüştük isim taklidi yaparak yanıltıcı içerik paylaşıyorsunuz. Sizinde ipiniz çekildi bilginiz olsun!

   Yanıt
   1. 2.1.1

    yavuz selim gök

    Solartürk.net Yenilenebilir enerji kaynakları tesisleri kurmak, işletmek, 3 ncü şahıslara kurdurmak, mevcut tesisleri satmak, tanıtım ve organizasyonlar düzenlemek Tüm bu işleri ile ilgili yatırımlar yapmak diğer yatırım yapacak kişiler ve firmalar ile birlikte anlaşmalar yapmak elde edilen gelirleri kâr payı olarak yatırımcıları ile paylaşmaktir solartürk net benzeri isim taşıyan firmalar ile hiç bir bağlantısı olmadığını belirtmiştir. Mahkeme huzurunda görüşmek üzere

    Yanıt
   2. 2.1.2

    Samet Akçay

    Merhabalar Emrah bey. Bizler paraparala.com takipçileri olarak arkanızdayız. Bunu okuyan diğer arkadaşlar da lütfen destek versinler! Emrah bey sizler paraparala.com ekibi olarak her zaman biz takipçilerin ponzilere karşı dolandırılmasını önlemiş oldunuz, Allahü teala razı olsun sizlerden. İstedikleri kadar dava açsınlar sıkıntı yok, dediğiniz gibi hem resmi kayıtları, künyeleri yok hem de sorduğunuz sorulara ponziler gibi yanıt vermekten kaçınıp oyalayıcı ve kaçamak cevaplar veriyorlar! Yani hem suçlular hem de güçlüler! Bu ne menem iştir ya böyle! Biz bu ponzileri başsavcılıklara şikayet edince bile ne yazık ki bunlara kınamadan başka ceza vermeyip eğer işin içinse büyük dolandırıcılık varsa olayı suç ve ceza mahkemelerine taşımamızı istiyorlar. Tabi dolandırıldığımız miktar düşük olduğu zamanlar ne yazık ki bizler de peşine düşmüyoruz; çünkü ayda 1 kez olmak üzere en az 6 ay-1 yıl boyunca mahkeme davalarına gidip gelmemiz icap edecek. Devlet bile ne yazık ki meşakkat çekmeden, masraf harcamadan ve uzun süre geçmeden bu ponzilerden haklarımızı alıp bunları cezalandırmamaktadır. Şimdi siz bizleri bu ponzilerden korudunuz diye mi suçlu olacakmışsınız!!! Buna kargalar bile güler!!! Asıl bunların künyeleri ve güvenilirlikleri asılsız oldukları için onlar ceza alırlar!!! Siz doğru yolda olup bizleri koruduktan sonra zafer sizinle olur efendim…

    Yanıt
 3. 3

  Yusuf Ali KÖZ

  Arkadaşlar Teşekkürler Güzel ve Seviyeli Yorumlarınız için…” Solar Türk Yenilenebilir Enerji Tesisleri Kurulum ve Organizasyon” Şirketinin , Solar Türk A.Ş. ile bir ilgisi yoktur. Solar Türk Yenilenebilir Enerji Tesisleri Kurulum ve Organizasyon yasal bir şirkettir.
  Ponzi meselesine gelelim; Ponzi tanımı: Üyelerin alttan sürekli giriş sağlaması ile üstteki üyelere ödeme yapan sistemdir. Yani alttan giriş durduğunda ponzi sistem iflas eder. Yasal değildir. Tavsiye Edilmez.
  Solar Türk Yenilenebilir Enerji Tesisleri Kurulum ve Organizasyon şirketi ponzi olmadığı gibi tavsiye de etmez.
  Solar Türk A.Ş. üretim yapan iyi bir firmamızdır. Solar Türk Yenilenebilir Enerji Tesisleri Kurulum ve Organizasyon ise projelerini anlatan, bu projelere katkıda bulunmak isteyenlere resmi sözleşme ile Kar Payı Ortaklığı teklif eden bir firmadır.
  Kimsenin parasını alıp kaçmış değildir. İsteyen Projeyi inceler ve destekler isteyen üye olur isteyen olmaz tamamen yasal yasalara uygun hareket eden bir kuruluştur. Projeleri onay aşamasındadır. Projelerine yeterli destek olmaması durumda veya projeleri Onaylanmadığı taktirde Mevcut katılımları ile ve imkanları krediye başvurmadan tesislerini açacaktır.Amacı ve niyeti düzgün olan firma henüz yolun başındadır. Olumlu yada olumsuz katkılarınızdan dolayı Tekrar Teşekkür Ederim. Saygılarımla

  Yanıt
  1. 3.1

   paraparala

   ”Solar Türk A.Ş. ile bir ilgisi yoktur.” diyorsunuz fakat ”Solar Türk A.Ş. üretim yapan iyi bir firmamızdır” diyorsunuz. Solarturk A.Ş. ile hiçbir bağlantısı olmayan bu sitenin güven veren bir yanını halen göremiyoruz.

   Paylaşılan görsellerin neredeyse tamamı çalıntı. Ortada resmiyete dayalı bir evrak var mı? Yok.. Biz Muğlada 2016 yılında basına yansıyan görsellerden çalındığını görmekteyiz.

   Yanıt

Bir Yorum Yapın

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

%d blogcu bunu beğendi: