Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Toprağın sesi limited şirketi bünyesinde bulunan SLCTurk borsası toparlanmaya başladı. Sistemsel eksikliklerin giderilmesi ile birlikte gerek şirket gerek ParaParala sizlere kampanya yapmaya karar verdik. Ayrı Toprağın sesi sizlere güzel bir taahhüt yapıyor!

Toprağın Sesi Taahhüt Detayları

SLCTurk büyük umutlar ile açıldı. Özellikle son birkaç aydır sanal paralara olan ilgi ile birlikte sektörde bir hareketlilik mevcut. SLCTurk kullanıcılarına büyük bir taahhüt sözü verdi. Geçtiğimiz günlerde Facebook üzerinden bir canlı yayın gerçekleştiren şirketin yönetim kurulu başkanı Cihan Ülker, 1 yıl içerisinde SLC coin istenilen gibi gitmez ve 1 TL’yi bulmazsa şirketin geri alacağını bildirdi. Buradaki kazanç sistemi olarak baktığımızda mevcut borsada 20kuruş olarak satılan coin sizlere 5 katı olarak geri dönecek.

31 Aralık 2018 tarihine kadar şayet coinler 1 TL’yi aşmazsa şirket satın alınmış bütün coinleri 1 TL karşılığında geri almayı taahhüt etti.

SLCTurk Kayıt Olanlara Ekstra SLC

Önümüzdeki günlerde güzel artışların olacağını ve güzel yerlere geleceğini düşündüğümüz SLC Coin, yeni kayıtlarda 1000 kişiye kadar kampanya yapıyor. Kampanyanın detayları ise şu şekilde,

youtube.com/channel/UCVk3tt5zLJCt8Ez1AMO9-tQ

SLCTURK TV kanalımıza Youtube’dan abone olan ilk 1.000 kişiye slcturk.com ‘da hediye 1 slc coin tanımlanacaktır.

Hemen kanalımıza abone olup slcturk.com ‘a üye değilseniz üye olarak Slcturk.com’un kazandıran dünyasına adım atabilirsiniz.

ParaParala Üyelerine Ekstra Bonus!

Aşağıdaki kayıt butonu ile sisteme kayıt olup yatırım yapanlara, yatırım miktarlarının %1’i kadar ekstra SLC Bonus hediye ediyoruz. Bu kampanyanın şirket ile bir alakası yoktur. Sisteme üye olup yatırım yapanları Affiliate panelinden göreceğiz. İşlemi sorunsuz bir şekilde yapan kullanıcılar bizlere ”transfer kodu” göndermeleri önemle rica olunur.

transfer kodunuzu destek@paraparala.com adresine bildirebilirsiniz.

Transfer Kodu Nedir?

SLCTurk sitesine giriş yaptığınızda menüde yer alan ”FİNANS” kategorisini tıklayın. Aşağıda yer alan ”COİN YATIR” seçeneğini tıklıyorsunuz. Aşağıdaki adımda görebilirsiniz. Sonrasında açılan sayfada yer alan Transfer kodunu destek@paraparala.com adresine gönderiyorsunuz. %1 bonusunuzu size transfer ediyoruz.

Slcturk kampanya 1

Slcturk Paraparala kampanya

 

NOT: KAMPANYA PARAPARALA.COM TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. ŞİRKET İLE HİÇBİR BAĞLANTISI YOKTUR. KAMPANYANIN GEÇERLİLİK SÜRESİ 11.12.2017 – 31.01.2018 ARASIDIR! VE SADECE PARAPARALA LİNKİ İLE KAYIT OLANLAR İÇİN GEÇERLİDİR. YANLIŞ ÜYELİKLER KİŞİNİN SORUMLULUĞUNDADIR. YATIRIM DOĞRULAMANIZ AFFİLİATE LİSTEMİZE DÜŞMEDEN GÖNDERİM YAPILMAZ. SAHTE MAİL BİLDİRİMLERİ HAKKINDA YASAL HAKLARIMIZ GİZLİDİR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz