Slcturk paraparala
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Solucan al sat borsanın açılmasına günler kala birçok avantaj sağlamaya ve çeşitli önlemler almaya devam ediyor. Bugün itibariyle başlayacağını öğrendiğimiz aktarımlar ile gelen avantajlar ise şöyle.

Solucan Aktarımlarında %50 SLC Hediye

Solucanalsat.com üzerinden bilindiği gibi borsaya geçiş hakkı tanınacaktı. Ve sitedeki solucanları %3 kesinti ile borsaya aktarılacaktı. SLCTurk borsası yaklaşık 10 günlük bir periyot içerisinde açılması planlanıyor. Şirket borsada grafiği yüksek tutabilmek için bir çok çalışma yürütürken, ilk yatırımcılarını karlı çıkartmak için de çalışmalar yapmaktadır. Bugün açılması planlanan aktar seçeneği ile solucanlarınızı slcturk borsasına aktarabiliyorsunuz.

Bu çalışma ile birlikte borsa açıldığında aktarımlar için ekstra zaman kaybı önlenecek. Göndermiş olduğunuz solucanlar slc’ye dönüşürken sizlere %50 avantaj sağlayacak.

100 solucan 150 SLC,  1000 solucan 1500 SLC, 10 solucan 15 SLC olarak aktarılacak. Yani aktardığınızın yarısı kadar hediye SLC coin var!

Solucan Alımlarında %10 ile %20 Bonus!

Bugün itibariyle alınacak solucanlarda ekstra bonus kazanacaksınız. 1- 999 arası solucan alımlarında %10 ekstra SLC, 1000 ve üzeri solucan alımlarında %20 ekstra SLC kazanacaksınız.

100 solucan alan 10 tane SLC bonus olarak kazanır.
1000 solucan alan 200 tane SLC bonus olarak kazanır.

Örneğin 1000 tane solucan aldınız %20 bonus SLC kazanırsınız. Yani 200 adet SLC bonus olarak gelir. 1000 tane solucanı aktardığınız zamanda %50 ekstra olacağından 500 SLC kazanırsınız. Toplamda 1000 solucan size 1700 SLC olarak yansır. %70 karlı çıktınız!

Referans Sistemi Değiştirildi

Sizlerin referansı ile sisteme üye olup yatırım yapanlardan %10 nakit TL kazanıyordunuz. Bu sistem kalktı. Artık nakit komisyon verilmiyor. Komisyonlar %25 SLC olarak sponsorlara yansıyacaktır.

Örneğin sizin alt üyeniz 1000 solucan aldı. Size 250 SLC komisyon yansıyacak!

Risk Size 2.5 Katı Kazandırabilir!

Toprağın sesi altın solucan sahiplerine taahhüt ediyor ve altın solucanları zararsız bir şekilde sizlerden geri almayı taahhüt ediyordu. Borsa riskini göze alanlara ise çok ciddi ve büyük bir avantaj sağlıyor. Eğer ben risk alıyorum ve taahhüt istemiyorum diyorsanız solucanalsat.com üzerinden slcturk.com‘a aktaracağınız altın solucanlarınız 2.5 katı artacak..

Örneğin Paraparala hesabımızda bulunan 7 Altın solucanı taahhüt istemeden risk alarak borsaya atacağız.

7×2,5= 17.5 altın solucan olarak sisteme giriş yapacağız! Bilindiği üzere risk almadan çok yüksek gelirler elde etmek zordur. Eğer bu imkanı değerlendirmek isterseniz taahhütsüz olarak geçiş yapabilirsiniz.

ParaParala Olarak 100.000 Solucanı Feda Ediyoruz!

Sistemde 2.5 Katı olarak taahhütsüz giriş yaparak avantajlı başlayacağız. Borsanın yükselmesi için sizler için oluşturmuş olduğumuz yatırım ekibi mevcut. Borsanın arz ve talep dengelerini kontrol altında tutabilmek ve yüzlerce yatırımcıyı karlı çıkartabilmek için sistemin kilitlerini kırmaya çalışacağız. Yıllardır borsa deneyimi edinmiş alt ekibimiz ile borsayı dengede tutarak kısa sürede yükselmesi için çalışmalarımız mevcut. Borsa tuttuğu zaman birçoğunuz ciddi gelirler elde edeceksiniz. Bizlerde öyle.. Bunun için borsayı yükseltebilecek kapasiteye sahibiz. Borsada nakit birikim ile girecektik. Bu yeni kampanya ile birlikte SLC Coinlerimizi 2.5 katına katlayarak 100bin SLC ‘lik bir fonu borsaya girenlere feda ediyoruz. Artık borsanın kaderini iyiye çevirmek daha kolay!

Editör Yorumu : Borsa her zaman risktir. %50 / %50 şans vardır. Borsada %50 şans çok yüksektir. Şirketin gelecek projelerini de düşünürsek bu risk alınabilir. Biz borsaya taahhütsüz olarak geçiş yapmayı ve mevcut kazancımızı 2.5 katı arttırmayı planlıyoruz. Artış yapacak olan yaklaşık 100bin coini borsanın yükselmesi ve sizlerin avantaj sağlaması, kazanç elde etmesi için feda ediyoruz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz