Slcturk Borsası ne zaman açılıyor
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Solucan al sat bünyesinde bulunan SLCTurk borsasının açılışını herkes merak ve ilgi ile bekliyor. Elbette ortada çok fazla bilgi kirliliği mevcut. Ongunluk olarak bildiğimiz bir zamanların oyunu, BRKT Coin ile bu borsada yerini alarak yatırım şirketi olarak devam etmeye karar almıştı. SLCTurk Borsası ne zaman açılacak? İşte detaylar..

SLCTurk Borsası Nedir?

Solucan al sat bünyesinde kurulan bir dijital borsadır. Borsa içerisinde sanal paralar yerini alacak. Yerli sanal paralar olarak kullanıcısı ile buluşacak BRKT Coin ve SLC Coin ön satışlarda oldukça başarılı bir performans sergiledi. Herkesin merak beklediği an ise borsanın açılmasıdır. Borsanın ne zaman açılacağı ile ilgili sizlere kısa ve net bilgiler vermek ve kafanızda oluşturulan soru işaretlerine çözüm getirmek isteriz.

SLCTurk.com Ne Zaman Açılacak?

Slcturk.com sitesine baktığımızda bugün 13 gün kaldığı gözükmektedir. Bir süredir çeşitli tarihler ile spekülasyonlar oluşturulmuş ve kafalar karışmıştır. Solucan Al Sat ve Ongunluk sistemlerinin coinlerinin yer alacağı borsanın ilk takipçileri arasındayız. İki şirketin bir araya geldiği dakikadan itibaren şirketlerin yöneticileri ile en başından beridir diyalog içerisindeyiz. Şimdiye dek net bir tarih hiçbir şekilde verilmedi. Elimizdeki tek net bilgi Kasım ayı içerisinde açılmasının planlanmış olmasıdır.

Kasım ayının ilk haftasında biten yazılımın testlerine başlanması ile birlikte geçen süre yaklaşık 15 gündür. Bu süreç içerisinde yazılımın test aşaması henüz tamamlanmamıştır. Yazılım ekibi ile yapılan görüşmelerde testlerin artık son aşamasında olunduğu öğrenildi. Aynı şekilde şirket yöneticileri ile de bu durum görüşüldü ve teyit edildi.

Borsa yazılımının çok ciddi bir emek istediğini ve ufacık bir hatanın milyonlarca tl zarar ettireceğini unutmayın. Hatasız bir şekilde açılış yapılması için açılış tarihi ikinci planda bırakılmıştır. Şirketin tarih konusunda belirttiği tek net şey Kasım ayı içerisinde açılması planlanmıştır. Eğer testlerin sonunda bir aksilik olursa bu süre uzayabilir. Şimdilik bir sorun gözükmemektedir.

Spekülasyonlar Yaratılmaya Çalışılıyor

Birçok blog ve forumlarda başlatılan çalışmalarda borsanın açılacağına dair tarihler belirtiliyor. Bu bilgiler tamamen bilgisizce dağılan konulardan ibarettir. En başından beridir ortada hiçbir tarih yoktur. Belirtilen tarihler geldiğinde ise ortada bir şeylerin olmaması spekülasyonlara neden olmuştur. SLCTurk borsasını takip edebileceğiniz ve net cevaplar alacağınız platformlardan birisi olarak sizlere sağda solda yazılanları hiçbir şekilde ciddiye almamanızı öneririz!

SLCTurk Borsası yakın bir zamanda açılacak fakat yineliyoruz NET BİR TARİH YOKTUR! Eğer net bir tarih olacaksa bu bilgiler sizlerle net bir şekilde paylaşılacaktır. İki şirketin yönetimi ile bu yolun en başından beridir takipteyiz. Dolayısıyla sistemdeki yatırımcılara önerimiz sabırla beklemesidir. Yatırımsız üyelerde ortalığı bulandırıp, borsayı baltalamaya çalışmasınlar. Borsa ümit vererek geliyor ve hiçbirimizin gücü baltalamaya yetmez. Bilginiz olsun..

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz