Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Solucan al sat uzun zamandır reel ticaretin yanı sıra borsa gibi uçuk bir proje ile karşımıza çıkmıştı. Borsanın detayları paylaşılmıştı. Herkes heyecanla borsanın görüntülerini beklerken ParaParala borsa yazılımına ulaştı. İşte herkesin merak ettiği o dev borsa yazılımından ilk görüntüler.

Toprağın Sesi Tarım Limited Şirketi

Nisan ayından beridir network üzerinden yatırımcılarını bulan şirket reel ticaret faaliyetlerini sürdürürken diğer yandan da dijital çalışma faaliyetlerini sürdürüyordu. Dijital Borsa’nın reel ticaretten çok daha fazla kazanç sağlayacağı gerçeğinden dolayı birçok kişi sabırsızlıkla borsanın açılmasını bekliyor. 9 milyon solucanın satıldığı ve son zamanlar 6milyon civarına inmesi borsada çok ciddi bir avantaja dönüştü. Şirket ortalama 3 milyon solucan ile Borsaya girileceğini tahmin ediyor.

Sadece ParaParala’da

Uzun zamandır yazılım aşamasında olan SLC Borsası önümüzdeki günlerde faaliyete geçecek. Detaylarının büyük bir kısmını daha önce de sizlerle paylaştık. Bir takım değişiklikler, yenilemeler ve ekstra avantajlarıyla karşımıza çıkacak borsanın ilk görüntüleri ParaParala farkıyla sizlerle!

SLCTurk Giriş Sayfası 

Sisteme girişler mobil onay sistemi ile sağlanarak ekstra güvenlikli bir hale gelecektir. Bütün üyelikler ve girişler sms doğrulaması yöntemi ile çalışır.

Slcturk coin borsa 2

Solucan Al Sat Alış Paneli

Slcturk coin borsa 1

SLC Turk Al Sat Paneli

Slcturk coin borsa 3


SLCTurk Coin Borsası Karlı mı?

Yıllar öncesinde Bitcoin 3 dolara satılıyordu. Şuan 6bin dolar civarında. Neredeyse aynı mantık ile çalışacak olan SLC Turk borsası ekstralarıyla dikkat çekiyor. Birçok büyük anlaşmalar yapan, ciddi reklam bütçeleri ayıran şirket sistemdeki üyelere avantaj sağlıyor.

0.78 TL olarak karşımıza çıkan 1 SLC şimdi alınırsa çok şanslı olabilirsiniz. Sistemde 5000 solucan 1 ASLC yani 1 altın solucan yapıyor.

1 ASLC Alırsam Ne Olur?

Şuan 78 kuruş olan kur ile 5000 solucan almak için 3.900 TL ödeme yapmanız gerekiyor. Borsa’da ise minimum 1 TL’den satışa sunacaksınız. Lakin ön satışların yapıldığı siteden aldığınız 5000 solucanı borsaya aktardığınızda kampanyadan faydalanırsınız ve borsaya 12.000 solucan olarak yansır. Minimum 1tl satış yaptığınızda 12.000 TL para kazanırsınız! Bu kazanç sistemi sizlere uçuk kaçık gelebilir. Lakin borsa böyledir. Sisteme bugün yapacağınız yatırımlar size çok kısa bir süre içerisinde dönüşüm sağlayacaktır!

ParaParala ‘dan Bu Sisteme Tam Not!

Eğer yatırım yapmak için yer arıyorsanız Solucan Al Sat sizler için çok kazançlı bir kapı olacaktır. Türkiye’de ki en iyi şirket olarak gösterebileceğimiz Toprağın Sesi, sizlerin de sesi olacaktır! Şiddetle Öneriyoruz. Fırsatı kaçırmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz