Slcturk Borsası
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Toprağın sesi limited şirketi tarafından açılan SLCTurk borsası maalesef hüsran bir şekilde açılmış ve hatalar sinsilesiydi. Yazılımcı tarafından ciddi bir sıkıntıya sürüklenen şirket apar topar önlemler aldı. Şuan için çok ciddi bir sıkıntı gözükmemektedir fakat eksi yanları da var.

SLCTurk Borsasında Çok Fazla Hata Çıktı!

Geçtiğimiz hafta Cumartesi günü lansman ile açılan borsa maalesef üyelerinin karşısında büyük bir hüsran ile çıktı. Sistemde çok fazla hata ve eksik tespit edildi. Geçtiğimiz 6 gün içerisinde hataların büyük bir kısmı düzenlendi. Fakat hala bazı hataların olduğunu söylemek mümkün. Yazılımcının hışmına uğrayan şirket yazılımcıya dava hazırlığındayken diğer yandan da çok daha fazla referans sahibi olan, borsa yazılımı konusunda deneyimleri olan yeni bir yazılım şirketi ile anlaşma sağlandı.

SLCTurk Borsası Sağlığı Ne Durumda?

Yeni yazılım firmasının çalışmaları ortalama 1.5 – 2 ay kadar sürecektir. Bu süre içerisinde mevcut yazılım ile alım-satım devam edecek. Mevcut yazılımın sağlık durumu çok iyi değil fakat yeni yazılıma kadara rahat bir şekilde devam edebilir. Yani sorunsuz bir şekilde alım-satım işlemleri yapabilirsiniz. Yazılımcı tarafından büyük bir gol yiyen şirketin toparlanmasının zaman alacak olması elbette şirketin ardından giden binlerce insanı etkileyecek. Heyecanın ortalama 2 ay kadar daha askıda olması kaçınılmaz. Ne yapabilirim diye sormanıza gerek yok. Bu durumda yapılabilecek tek şey sabırla beklemektir.

Borsanın Birinci Kuralı Sabırdır!

Dünyanın bütün borsalarında önemli olan şey sabretmektir. Hayatın her alanında teste tabii tutulduğunuza inanıyorsanız bu testide sabırla geçebileceğinizi unutmayın. Bugüne dek bütün dünya borsalarında en önemli hususun sabır olduğunu ispat eden onlarca sanal para örnek verilebilir.

SLCTurk Borsasına Yatırım Yapılır mı?

Sistem yatırım konusunda herhangi bir sıkıntı çıkartmıyor. Rahat bir şekilde yatırım yapabilirsiniz. 20Kuruş olarak açılış yapıldığından dolayı alımların artış göstereceği tahmin ediliyor. Gönül rahatlığı ile yatırım yapabileceğiniz bir şirkettir. SLCTurk borsasından 20 kuruşa alacağınız yerli coinler sizlere birkaç ay sonra katlanarak geri dönecektir. Birçok ciddi çalışmalarının olduğunu söylemek mümkün.

İlerleyen günlerde Avusturya kökenli qpon coin SLCTurk borsasında yerini alacak. Aynı zamanda 2.5 TL ‘den işleme başlayacak olan BRKT Coin ‘de yerini borsada alacak. Güçlü bir yapılanma içerisinde olacağı kaçınılmaz bir gerçek. Fakat sabırla beklemeniz gerekmektedir.

BRKT Coin ParaParala Referansıyla 80Kuruş! BRKT Coin Kampanya makalemizi buraya tıklayarak okuyabilir,  detayları görebilirsiniz. 

SLCTurk Borsası kayıt işlemleri nasıl yapılır? Nelere dikkat edilmesi gerekiyor? Detaylı, resimli anlatım için buraya tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz