Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Toprağın Sesi Limited Şirketi bünyesinde bulunan SLCTurk coin alım satım platformunda son 3.5 günlük alım satımların çok ciddi ölçüde olduğu üyelerin ve borsayı takip edenlerin gözünden kaçmadı. Son 3.5 gün içerisinde 300 bin üzeri coin satıldı ve aynı şekilde satış patlaması bugünde ciddi derecede devam ediyor.

SLCTurk Haftaya Bomba Gibi Başladı

Aralık ayının son haftasında gerçekleşen alımlar birçok takipçinin gözünden kaçmadı. 2018 yılına iyi bir şekilde giriş yapmayı hedefleyen şirket bunun için çalışmalarını sürdürüyor.

Geçtiğimiz günlerde vasat bir lansman ile tanıtımını gerçekleştiren ve üyelerin, takipçilerin hışmına uğrayan SLC Coin, yepyeni bir sistemin hazırlığını bir yandan sürdürürken, diğer yandan da üyeler arası satışları canlandırmaya başladı. Aralık ayının son haftası yaşanan bu patlamanın tesadüf mü? sorusunu akıllara getiriyor.

Alımları Göz Boyamak İçin Şirket mi Gerçekleştiriyor?

ParaParala olarak sistemin Affiliate liderleri arasında yer alıyoruz. Satış ortaklığı sayfamıza baktığımızda görüyoruz ki yakından tanıdığımız üyeler alım gerçekleştirmiş. Ayrıca düzenlemiş olduğumuz kampanya dahilinde de bizlere mail atarak transfer kodları gönderenler var. Bireysel üyelerin büyük bir kısmının satın aldığını doğruladık. Bu yüzden şirket alıyor demek doğru değil.

İstatistiklerle Aralık Son Haftası SLC Coin Satışları

  • 25 Aralık 2017 tarihinde hızlı bir şekilde satışların gerçekleştiğini ve sisteme birçok kişinin ilgi gösterdiğini gördük. 116 satır alım işlemi olduğunu görüyoruz.75.084 SLC Coin satışı gerçekleştiğini görmekteyiz. 15.467 TL üyeler arası oluşan para döngüsünden şirket bu satışlardan ortalama 465 TL komisyonu şirketin kasasına koydu.
  • 26 Aralık 2017 tarihinde ise satışlarda belirgin bir düşüş yaşandı. 88 satır alım işleminin olduğunu ve toplamda 58.822 SLC Coin satıldığını görmekteyiz. 12.117 TL ‘lik bu satıştan şirket kasasına 363 TL kadar kazanç elde etti.
  • 27 Aralık 2017 tarihinde ise bu hızlı satışlar yeniden yükselmeye başladı. 60 satırlık alım işleminin olduğunu ve toplamda 61.216 SLC Coin satıldığı gözükmektedir.  12.610 TL ‘lik bu satışlarda şirket kasasına 378 TL girdi.

28 Aralık ve öğle saatlerine kadar 108.531 SLC Coin satışı yapıldı. 22.357 TL ‘lik bir satış döngüsünün oluştuğunu ve günün yarısında bu kazanç ile SLC Coin tüm zamanların rekorunu kırdı.

SLCTurk sistemine ParaParala referansı ile kayıt olarak birçok imkandan ücretsiz faydalanabileceğinizi unutmayın!

SLC Coin İstatistik

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz