Sevkiyat Aracım Kapandı
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sevkiyat Aracım isimli oyun 10 Şubat 2018’de açılan ve 3 Nisan tarihinde ParaParala tarafından incelenen siteler arasında yerini alıyordu. Sistemin ponzi bir sistem olduğunu sizlere anlattıktan 2 gün sonra sistem kapandı. Üstelik yalanlar doğrultusunda kapandı. Halit Bayar ismiyle toplanan paralar doğrultusunda o kısacık sürede yine mağdurlar çıktı.

Sevkiyat Aracım Kapandı

Sistemin Çalışkan Çiftçi isimli oyunla aynı kişiler tarafından yönetildiğini ve ismin Halit Bayar olduğunu biliyorduk. Sevkiyat aracım ve çalışkan çiftçi isimli iki dolandırıcı sistemin başında olduğunu deşifre ettikten sonra facebook profillerini kapatan şahıs kaçtığını sanıyor olsa da farklı isim ile giriş yaptığı facebook hesabı ve IP  tespit edildi. Konuların emniyet birimlerine aktarıldığı ve çok yakında genç dolandırıcının yakalanacağını bilin.

Kapatılan sistemin Yalanı

Sevkiyat aracım kapandı ama siteye girişlerde ”Gümrük Ve Ticaret Bakanlığı Tarafından İnceleme Altındadır.” şeklinde bir uyarı ile karşılaşmaktayız. Bu uyarının gerçeği yansıtmadığını, sistemin deşifre olduktan sonra böyle bir yalana gidip topladığı miktarı kar olarak değerlendirip iade etmekten kaçındığını bilin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz