Sevkiyat Aracım İnceleme Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Sevkiyat aracım oyunu Şubat 2018 itibariyle karşımıza çıkan ponzi sistemlerden birisidir. Oyunun güvene dair hiçbir yanının olmadığını söyleyebiliriz. Sevkiyat aracım nedir diye sorarsanız size daha önce çalışkan çiftçi ismi ile karşımıza çıkan ponzi sistemin sahibi tarafından karşımıza çıkan bir oyundur.


Sevkiyat Aracım (Konu 03.04.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi 10 Şubat 2018
SSL Sertifika Var
Şirket Adı Şirket Değil
Şahıs Adı Halit Bayara
Vergi No Vergiye Kayıtlı Değil
Hizmet Alanı Ponzi
Ödeme Puanı Yok
Depo Limiti Var
Bonus Var
Para Yatırma Banka Havalesi/EFT, Papara, İninal
Para Çekme Banka Havalesi/EFT, Papara
Site Dilleri Türkçe
Telefon Bilinmiyor
Whatsapp +90 554 175 47 34
E-Posta Bilinmiyor
Canlı Destek Yok
İletişim Formu Var

DEZAVANTAJLAR

  • Şirket Değil
  • Vergi Kaçağı
  • Ponzi Sistem
  • Depo Var
  • Telefon Bilinmiyor
  • Canlı Destek Yok
  • Dolandırıcı oyun
  • Güven Vermiyor

AVANTAJLAR

  • Bonus Var

Sevkiyat aracım oyunu Şubat 2018 itibariyle karşımıza çıkan ponzi sistemlerden birisidir. Oyunun güvene dair hiçbir yanının olmadığını söyleyebiliriz. Sevkiyat aracım nedir diye sorarsanız size daha önce çalışkan çiftçi ismi ile karşımıza çıkan ponzi sistemin sahibi tarafından karşımıza çıkan bir oyundur.

Sevkiyat Aracım Güvenilir mi?

Oyunu çok fazla tanıtmaya gerek duymuyoruz. Bilmeni gerekenleri sizlerle kısaca paylaşmakta fayda var. Öncelikle Sevkiyat aracım güvenilir mi sorusuna hayır diyelim. 25 Ağustos 2017 tarihinde kurulan Çalışkan Çiftçi oyunu ile aynı kişi tarafından kurulmuştur. Martın sonlarına doğru kapanan oyunun bazı kişileri dolandırdığı ve geri ödeme yapmadığı şikayetlerini almıştık.

Halit Bayar ismi ile karşımıza çıkan genç dolandırıcı önü kesilen çalışkan çiftçi oyunundan sonra Sevkiyat Aracım isimli oyun ile karşımıza çıktı. Çoluk çocuğun ellerine kadar düşen ponzi sistemlerin sizlere ne kadar kolay bir şekilde zarar verebileceğini görebilirsiniz. Sevkiyat aracım şikayet konularında çok yakında yer alacak, ciddi bir şekilde olmasa da birçok kişiye zarar verebileceğini söylemek mümkün.

Aşağıdaki görsellerde bir önceki çalışkan çiftçi sistemi ve sevkiyat aracım isimli oyunun banka bilgilerini paylaşıyoruz. Aynı kişi olduğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz.

Halit Bayar Çalışkan Çiftçi

Halit Bayar Sevkiyat Aracım

Sevkiyat Aracım Şikayet Edildi

Ponzi sistemlere karşı Gümrük ve Ticaret Bakanlığı uzun zamandır müdahale ediyordu. Elbette bu durumların cezalarının ağırlaştığını söyleyebiliriz. Daha önceki ponzi bir sistem ile insanları dolandıran bu şahıs yeni bir site ile karşımıza çıkıyor. Anlaşılan o ki Halit Bayar isimli şahıs rahat durmayacak. Konu ile ilgili Bilgi Teknolojileri Kurumu, Bimer, Emniyet Müdürlüğüne rapor verilmiş olup, sistemin incelenmesi, şahsın bulunması ve gerekli cezai işlemlerin uygulanması için bilgi verilmiştir. Sevkiyat aracım dolandırıcılığı sizleri vurmasın! Aman dikkat..

Çalışkan Çiftçi Sistemini İncelemek İçin Tıklayın

EDİTÖRÜN YORUMU
Bir sistem açıp biraz para vurdular. Sonra yeni bir sistem ile tatlı gelen parayı daha fazla katlamak için saçma sapan Amerikan scriptlerini editleyip sofraya sunuyorlar. Sevkiyat aracım güvenilir olmayan bir sistemdir. Gerekli mercilere şikayetleri gerçekleşti. Yakın zamanda sistemin öksüz kalacağını bilin ve paranızı ona göre kaptırın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz