Senin Çiftliğin İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Senin Çiftliğin oyunu Aralık 2017 ‘de karşımıza çıkan sistemlerden birisidir. İnternetten para kazandıran oyunlar arasında yer alan fakat güvene dayalı bir altyapıya sahip olmayan oyundur. Klasik oyun mantığında olan oyun tavuk al yumurtlat sat olarak devam ediyor.


Senin Çiftlik Oyunu (Konu 31.01.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi :  Aralık 2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Enes Boztepe
Vergi No :  Yok
Hizmet Alanı :  Ponzi
Ödeme Puanı :  X
Depo Limiti:  Var
Bonus :  Var
Para Yatırma :  Banka Havalesi, Papara
Para Çekme :  Banka Havalesi
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : 05414714384
Whatsapp : 05075939789
E-Posta :  boztepe-1@windowslive.com
Canlı Destek : Var (Cevap Verilmiyor)
İletişim Formu : Yok

AVANTAJLAR

  • İletişim Mevcut
  • SSL Var
  • Bonus Var

DEZAVANTAJLAR

  • Şirket Kaydı Bilinmiyor
  • Canlı Destek Cevap Vermiyor
  • Depo Limiti Var
  • Ciddiyetsiz E-Posta Uzantısı
  • Kötü Tasarım
  • Güven Vermeyen Site

Senin Çiftliğin oyunu Aralık 2017 ‘de karşımıza çıkan sistemlerden birisidir. İnternetten para kazandıran oyunlar arasında yer alan fakat güvene dayalı bir altyapıya sahip olmayan oyundur. Klasik oyun mantığında olan oyun tavuk al yumurtlat sat olarak devam ediyor.

Senin Çiftliğin Oyunu Nedir?

Oyunun mantığı standart oyun mantıkları ile aynı. Kötü bir tasarım ile karşımıza çıkan oyunun hissettirdikleri, yansıttıkları maalesef olumsuz. Oyuna 1500 altın ile başlıyorsunuz. 2000 kapasitesi olan depo ile sınırlı olan oyun artık mazide kaldı. Tercih edilmeyen sistemler ile aynı mantıkta olması yönetimin bu konudaki deneyimsizliğini, bilgisizliğini gösteriyor. Senin çiftliğin oyunu kısaca bu kadardır.

Senin Çiftliğin Oyunu Güvenilir mi?

Elbette en önemli konu sistemin güvenilirliğidir. Senin Çiftlik güvenilir mi sorusuna doğrudan hayır diyebiliriz. İletişim kurmak için site içi canlı desteğe yazdık fakat 20 dakika kadar yanıt alamadık. Sistemin ticari bilgilerinin olup olmadığını öğrenmek istemiştik fakat görünen o ki sistem bireysel işliyor. Kurumsallıktan oldukça uzak bir imajın ardında ciddi güven açığı var. Hanedan Hosting tarafından sağlanan sunucularda barınan site Enes Boztepe adına kayıtlı. Site içerisinde birçok banka bilgisini paylaşan şahısın bireysel olarak para topladığı gözüküyor.

Senin Çiftlik Güvenilir mi

EDİTÖRÜN YORUMU
Çok sıradan bir şekilde karşımıza çıkan sistemin güven veren bir yanının olmaması oldukça kötü. Basit tasarım, sıradan kurgu artık bitti gözüyle baktığımız oyun sistemlerinden birisidir. Her önüne gelenin oyun açtığı, sistem kurduğu bu dönemde yatırımcılarına hiçbir şekilde taahhüt, güven veremeyecek bu sistemi önermiyoruz. Yaptığınız yatırımlarda Senin çiftliğin şikayet konusu olarak yakında karşımıza çıkar. Kesinlikle önerebileceğimiz bir sistem değildir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz