SenceBence Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Evde oturarak para kazanmak isteyen kişilerin ilk uğrak noktası olmayı başaran anket siteleri, birçok kişiye ek gelir imkanı sağlıyor. Yapılan anketler ile belirli miktarlarda para kazanabilir veya hediyeler alabilirsiniz. Bu sitelerden birisi olan Sence bence anket platformu kullanıcıların dikkatini çekmeyi başarmış firmalar arasında yer almıştır.

Sence Bence Nedir?

Anket siteleri arasında yerini alan Sence bence anket, tamamen Türkçe bir platformdur.  Tanınan ve ünlü markaların Pazar araştırması yapması amacıyla, kullanıcılara zaman zaman anketler doldurarak fikirleri alınır. Toplanan bu anketler neticesinde markalar geleceğini ona göre ayarlayarak kazanma şansını arttırırlar. Siteye kayıt olduğunuzda profil bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurmanız gerekir. Aksi halde anketler kriterleri sağlamadığınız gerekçesiyle gönderilmeyebilir. Sence bence anket sitesi üzerinde puan olarak hesaplanan SBP’ler bulunmaktadır. Biriktireceğiniz bu SBP’ler ile çeşitli alışverişler yapabilme imkanı kazanıyorsunuz Sitede bulunan ekstra görevler sayesinde de daha fazla puan kazanma ihtimaliniz vardır.

Sence Bence Para Kazanma

Sence bence anket sitesinde, para kazanmanız çok mümkün değildir. Site ödemeleri nakit olarak yapmayı tercih etmeyerek, sadece indirim çekleri ve hediyeler vermektedir. Hesabınızda bulunan görevler sekmesinde sizden gizli müşteri, proje yarışmaları gibi sistemlere katılarak başarı ile tamamlamanızda isteniyor. Bu görevlerde hızlı olarak cevap vererek ekstra SBP kazanabilirsiniz. Anketler, ürün denemeleri ve sosyal medya aracılığı ile yapacağınız işlemler neticesinde, başarı oranınıza göre rütbe elde edebilirsiniz. Bu rütbe size verilecek görev sayısını arttırır. Artı olarak siteye her gün giriş yaptığınız takdirde de puan kazanabilirsiniz. Bu puanlar ile sitede belirtilmiş olan çek veya ürünlerden birisini satın alarak adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Sence Bence Anket Doldur Para Kazan

Sence Bence Güvenilir Mi?

Sence bence sitesi Türkiye’de 2000 yılından bu yana iletişim ajansı olarak hizmet veren akampüs ajansına bağımlı olarak kurulmuştur. Akampüs yıllardır verdiği hizmetler ve gençlerin sesini duyurma politikasıyla hareket etmektedir. Sence bence ekşi sitesinde bulunan yorumlarıyla da tanınmaktadır. Çeşitli projeler bazında çalışarak hem şirketin hem de bağlı bulunan kullanıcıların kazanç sağlamasını hedef alarak hızlı bir büyüme yaşamaktadır. Güvenilir anket siteleri arasında yerini alan sence bence platformu internetten ek kazanç sağlamak isteyenlerin bildiği adreslerden birisidir.

3 YORUMLAR

  1. ben bu siteyi uzun süre kullandım kullanımı kolay eğlenceli fakat site açıldığından beri yemek sepeti dışında hediye çeki yok ben yaklaşık 200 kişiyi üye yaptım tonlarca puanımı yemek sepetinde 15 tl”lik ürüne 5 tl indirim kodu olarak kullandım gerçi baya kullandım ama sadece kredi kartında kullanılıyor olması ve mesela 50 tl lik ürün alıyordum sadece 5 tl indirim kodunu bir kez kullanıyordum o yüzden hiç tavsiye etmiyorum bu siteyi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz