Selfkey Nedir Hakkında Bilmeniz Gerekenler
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Selfkey (KEY) 27 Haziran 2018 tarihinde işlem hacmi olarak dünyanın en önde gelen borsalarından Binance üzerinden listelendiği duyuruldu. Binance üzerinde yayınlanmaya başladıktan sonra hızla büyüyen token 3 günde %750 artış göstererek borsa takipçilerinin dikkatini çekmeyi başardı.

SelfKey (KEY) Binance Borsasında

27 Haziran 2018 ‘de listelenen token ilk gün 172 Satoshi’den işleme açılmıştı. Kısa bir sürede 116 Satoshi ‘ye kadar düşen token 28 Haziran 2018’de ise 271 Satoshi’ye yükselmeyi başardı. Hızlı büyüyüşünü 29 Haziran da sürdüren token 200 Satoshi ile güne başlayıp 300 Satoshiye kadar yükseldi. Bugün ise 777 Satoshi yapan SelfKey (KEY) şu sıralar ortalama %125 oranında bir artış ile 0,03 $ bandında işlem görüyor. Dünya sıralamasına baktığımızda ise piyasa değeri 59 milyon dolar olan token 131.sırada yerini alıyor.

Bu hafta içerisinde Binance borsası üzerinde yer alan Ethereum ve EOS coin yatırımlarından 4kat daha fazla aldığı görülüyor. Bu haftanın en fazla kazandıran ve en iyi performansına sahip isminin SelfKey olduğunu söyleyebiliriz.

Selfkey istatistikler

SelfKey (KEY) Nedir? Hakkında Bilmeniz Gerekenler

SelfKey, bireylerin ve şirketlerin dijital kimliklerinin gerçekten kendilerinin kontrolünde, yönetiminde ve sahipliğinde olmasına olanak sağlayan Blockchain tabanlı dijital kimlik sistemidirYatırımlar, Fintech ürünleri, Token satışları, borsalar ve daha pek çok şey ile kendi vatandaşlık ve ikamet bilgilerine anında erişmelerine olanak sağlar.

KEY, erişim hakları veren ve Kimlik Sistemi içindeki ödeme birimi olan bir ERC-20 Token’idir. KEY ile kimliğinizi doğrulayabilir ve kimlik belgelerinizi noter gibi tasdikleyebilir ve yüzlerce ürüne ve hizmete güvenli bir şekilde erişebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz