SanalMarket Online Oyunu
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

SanalMarket Online (Konu 20.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  5 Mayıs 2017
SSL Sertifika :  Yok
Şirket Adı :  Şahıs Şirketi
Şahıs Adı :  Feyyaz Buğdaycı
Vergi Dairesi :  Tekirdağ / Çorlu V.D.
Hizmet Alanı :  Web Portal Hiz., E-Ticaret, Bilg. Danışmanlık Faaliyetleri
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Bonus :  Yok
Para Yatırma :  E-Pin, Son Teklif, Banka Havalesi
Para Çekme :  Papara, Banka Havalesi
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon :  05334519060
 Whatsapp :  Var
 E-Posta :  info@sanalmarket.online
 Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

  • Ticari Kaydı Doğrulanıyor
  • Ticari Dökümanlar Herkese Açık
  • Ödeme Puanı Yok
  • Depo Yok
  • Güven Veriyor

DEZAVANTAJLAR

  • Canlı Destek Yok
  • Bonus Yok
  • Ödeme Yöntemleri Az

5 Mayıs 2017 tarihinde açılan oyun ticari bilgilerini tamamladı. Yaklaşık 10 gündür oyunun eksikliklerini görmüş ve oyun yetkilileri ile paylaşmıştık. Büyük bir nezaket gösteren SanalMarket Online oyunu yönetimi söylediğimiz her eksiği bir bir not alarak sistemin vermiş olduğu güven konusundaki eksiklikleri tamamladı. Oyunun çok yeni olması ve güzel kazandırması dikkatleri çekiyor.  Sanal Market oyunu detaylarına bir göz atalım?

SanalMarket.Online Nedir?

2017 yılında kurulan, para kazandıran oyunlar arasında yerini alan SanalMarket Online oyunu kullanıcılarına sadece oyun oynayarak ve yatırım yaparak kazanç sağlamayı hedefliyor. Oyuna evinizden veya işyerinizden rahatlıkla bağlanarak ister cep telefonunuzla ister bilgisayarınızla takip edebilirsiniz. Oyunun asıl amacı ise kendinize market satın almak ve üretimlerinden para kazanmaktır. Oyunda bulunan 6 farklı bina ile çeşitli rakamlarda yatırımlar yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

SanalMarket.Online Nasıl Oynanır?

Oyun oynayarak para kazanmaya karar verdiyseniz Sanal market oyunu sizin için yeni bir tercih olabilir. SanalMarket Online giriş işlemlerinizin ardından hızlı bir şekilde kullanıcı bilgilerinizle kayıt olabilirsiniz. Yeni başlayan kullanıcılara hediye edilen 25 TL ile kendinize “Telefon” isimli yapıdan satın alarak oynamaya başlarsınız. Almış olduğunuz bu bina size saatte 174 adet ürün paketlemesi yapar. Paketlerin satışını yaparak yeni binalar satın alabilir veya TL’ye çevirme işlemi yapabilirsiniz. Oyunda yüksek oranda kazanç sağlamak istiyorsanız bütçenize uygun olarak yatırım yapmalı ve üretimi fazla olan binalardan satın almalısınız.

Sanal Market Online Referans Sistemi

Oyunda bulunan referans sistemi sayesinde kazancınızı katlaya biliyorsunuz. SanalMarket.Online oyununa dahil ettiğiniz her kullanıcının sattığı paketlerden %2 oranında kar elde edebilirsiniz. Özellikle yatırımsız oynamak isteyen kullanıcıların daha fazla gelir elde edebilmek amacıyla referans kasmaları gereklidir. Ayrıca zaman zaman düzenlenen referans yarışmalarından ödül kazanabilmeniz mümkün.

SanalMarket.Online Ödeme İşlemleri

Ödeme yöntemlerine oldukça geniş yelpazede yer veren oyunda Papara, Havale, EFT, E-Pin ve Son Teklif üzerinden yatırım yapabiliyorsunuz. Para çekmek istediğinizde ise hesabınızda minimum 10 TL bakiye olmasının ardından Papara ve Havale yöntemiyle çekim işleminizi yapabilirsiniz.

SanalMarket.Online Depo Sistemi

Oyun içerisinde depo sistemi bulunmaması en büyük artılardan birisi. Fakat oyuna 24 saatte bir giriş yaparak üretimlerinizi toplamanız gerekiyor. 24 saatten sonra oyuna giriş yapmadığınız taktirde üretiminiz duruyor.

SanalMarket.Online Oyunu Güvenilir mi?

Oyunun her şeyden önce ticari bilgilerini oyun içerisinde paylaşmaları önemli bir detay. Birçok oyunun bunları paylaşmaması güven eksikliği yaşatıyor. SanalMarket güvenilir mi sorusuna güzel bir cevap veriyor.

EDİTÖRÜN YORUMU
Yeni bir oyun olduğu için ömrünü kestirmek zor fakat oyunun yönetimi ile yapmış olduğumuz görüşmelerde oyunun birikiminin olduğunu öğrendik. Oyunda birçok eksik vardı. Yaklaşık 2 haftadır bu eksikliklerin tamamlanması için karşı tarafla diyalog içerisindeydik. SSL eksiği kaldı. Bu durumda haftaiçi halledileceği sözünü aldık. Oyun güven açısından oldukça nezaket gösterdi. Bu sektörde güzel bir yer edinmek istediklerini anlamak zor olmadı.Oyunda depo ve ödeme puanı yok. Para kazanmak ise yatırımsız bile oynarken zor değil. Oyundan şahsi olarak güven almak isterseniz ufak yatırımlar ile deneyebilirsiniz. Yada yatırımsız olarak değerlendirebilirsiniz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

8 YORUMLAR

  1. sanal market oyunununa yaklaşık 10 gün önce üye oldum 25 tl lik telefon yatırım için verdi. Telefon kulübesini aldım. Ömrü 90 günmü ne idi. AA birde baktım bugün hesap bakiyemde tekrar 25 tl olmuş. Ve eski satın altığım market ve kazançlar yok olmuş. Zaten sohbet bölümünde birçok şikayet okudum site ile alakalı ödeme alamayanlar aynı benim başıma gelen üyeler. Ödemeler yapıldı diyormuş sistem fakat hesaplara ödeme gitmemiş. Hani demiştinizya efendi falan. Bence bu işte bir bit yemeği var. Bu site hakkında gerekli araştırmalar yapılırsa iyi olur. Ben % 80 gibi bir derecelendirme aldığı için sitenizde ondan üye oldum.

  2. Merhaba Emrah Bey SanalMarket online sitesi ödeme noktasında yaptığı paylaşımlara uygun davranmamakta ve Anasayfasında paylaştığı Çarşamba günü ödeme alınarak Cuma günü ödeme yapılacaktır ibaresine uymamaktafır.Bu konuda bize bilgi verir misiniz bu hafta salı gününden itibaren kimse ödeme alamadı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz