Sanal Tren Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

ParaParala oyun sektörüne giriş yaptığından beridir her dediği çıktı ve çıkmaya devam ediyor! Bu oyun kapanır dediklerimizden birisiydi. Sanal Tren kapandı. Giderken dolandırdı gitti!

Sanal Tren Kapandı

Geçtiğimiz hafta 6 Mayısta oyunun sizlere kapanacağını belirtmiştik. Oyunun güven vermediğini ve net bir dille kapanacağını belirtmiştik. Oyun bugün itibariyle patladı. Bugün öğleden sonra Sanal Tren giriş sayfasına girenler durumu farketti. İşin kötü yanı yatırım yapanlarda vardı. Bunu oyun içi sohbet panelinden görüyorduk. 13 Mart tarihinde faaliyete başlayan ve 13 mayısta kapanan oyun henüz iki aylıktı. Kısa sürede patladı. Sanal tren oyunu sayfasında karşımıza çıkan uyarı oyunun sahtekarlığını gözler önüne serdi. Bizim size 1 hafta önce söylediklerimiz yine çıktı.

 

ParaParala Kapanacak Oyunların Habercisi

Kapanma olasılığı çok yüksek veya potansiyel olarak kapanma durumu olan oyunları sizlere her seferinde söylüyoruz. Geçtiğimiz hafta Sanal Tren oyunu için sizlere şu cümleleri kurmuştuk.

Sanal Tren Güvenilir miSanal Tren oyunu

Sanal Tren Dolandırıcı

SANAL TREN İNCELEME VE ANALİZ

5 YORUMLAR

      • Çok ilginc sanalpets’in yazılımcısıda sanaltren’in yazılımcısıydı. Sanaltren aynı zamanda sanalpets’in e-pin sitesi ile anlaşmalıydı.. Herkesi dava eden sanalpets sahibi sanaltren konusunda nedense çok umursamaz davranıyordu..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz