Sanal Tarlam Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

2016 yılının sonunda domaini alınan oyun can çekişen oyunlar listesinde yerini alıyor. Güven veren hiçbir yanı olmayan bu oyuna yatırım yapmanızı önermiyoruz. Bizler sizi şimdiden uyaralım oyun ben patlağım diyor!

Sanal Tarlam Oyunu Nedir?

Sanal tarlam diğer çiftlik oyunlarına göre daha farklı konsept ile hazırlanmış, para kazandıran oyunlardan bir tanesidir. Oyun içerisinde tarla ekip, biçme işlemleri yaparak ürün satışı gerçekleştiriyorsunuz. Para kazandıran oyunlar git gide artarak her gün bir yenisi eklenmektedir. 2016 Aralık ayında domaini satın alarak, akabinde kullanıcılara açılmış olan sanaltarlam sitesi, kullanıcılara oyun oynayarak para kazandırmayı hedeflemektedir. Kullanıcılara farklı konsept misyonu ile yola çıkan sanal tarlam oyunu, çiftlik ve benzer oyunlardan zevk alan kullanıcılara hitap ediyor. Mevcut bulunan üye sayısını şuan siteden 1037 olarak gösteren oyunun detaylarını sizler için inceliyoruz.

Sanal Tarlam Nasıl Oynanır?

Sanal tarlam oyununa site üzerinden giriş yaparak kullanıcı bilgilerinizi girdikten sonra, mailinize gelen onay linkiyle kaydınızı oluşturabiliyorsunuz. Siteye üye olduğunuzda bazen onay maili tarafınıza gelmeyebiliyor. Bununla ilgili olarak site yöneticileri, kısa bir bakım dolayısıyla olduğunu belirtiyorlar. Sanal tarlam oyna diyerek oyuna ilk başladığınızda size verilen bir adet tarla ve 30 ziloti(oyun parası) ile tarlanızı sürmeye başlıyorsunuz. Tarla sürme işleminden yaklaşık 10 dakika içerisinde yeni ekim yapmanız gerekmektedir.

Ekim yapabilmek için Pazar kısmından ekeceğiniz ürünler arasında seçim yaparak almanız yeterli. Pazarda bulunan her ürünün, geliri ve kazanç oranı farklılıklar gösteriyor. Yetişmiş olan ürünleri topladığınızda ise, ürünleriniz depoya aktarılıyor. Depoya aktarılan ürünler her saat başında tırlar tarafından otomatik olarak satılmaktadır. Sanaltarlam.com sitesinde kullanılan ziloti(oyun parası) kurları 1.000 ziloti 1 TL olacak şekilde hesaplanmaktadır. Sitede bulunan bitkilerin ise yaşam süreleri şu şekilde belirtilmiş; Mantar 15 dakika, havuç  1 saat, turp  2 saat, fasulye 4 saat, patates 6 saat, mısır 8 saat ve patlıcan 1 Gün.

Sanal Tarlam Para Çekme

Sanal tarlam oyununda depo sistemi ve ödeme puanı bulunmuyor, fakat ödeme seçenekleri konusunda maalesef oldukça eksik kalınmış. Düzenleme yapılacağı site yönetimi tarafından bildiriliyor fakat henüz herhangi bir değişim gözükmüyor. Sistemde şuan için sadece Papara ödeme yöntemi ile minimum 7 TL üzerindeki kazançlarınızı çekebiliyorsunuz. Para yatırma işlemlerinizde de minimum alt limit 7TL olarak düzenlenmiştir. Ayrıca sisteme referansınız ile kazandırdığınız her üyeden de %5 komisyon alabilirsiniz.

Sanal Tarlam Güvenilir mi?

Oyunun akıbeti ciddiyetini koruyor. Asla güvenemeyeceğiniz oyunlardan birisi olarak belirgin bir şekilde gösteriyor kendisiniz. Sanal Tarlam güvenilir mi sorusuna doğrudan hayır diyoruz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz