SanalPets Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

SanalPets Oyunu Künyesi (Konu 11.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :  22 Aralık 2016
Şirket Adı : Sanalpets Bilgi Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi
Ticari Sicil No :  94043
Adres :  Sırameşeler .Mah Kadıpınarı.Sk No:51/A Osmangazi/Bursa
SSL Sertifika :   Let’s Encrypt Authority X3
Topluluk :  Yok
Ödeme Puanı :   Yok
Depo :  24 Saat İçerisinde Girilmezse Sıfırlanır
Para Yatırma :  E-Pin
Para Çekme : Papara
Bonus : PetCoin Bonus, PetPara Bonus, VIP x Bonus
Telefon :  Yok
Mobil :  Android Uygulama, IOS Uygulama
E-Posta :  Yok
Canlı Destek : Yok

AVANTAJLAR

 • Vergiye Kaydı Doğrulanıyor
 • Ticari Kayıt Doğrulanıyor
 • Mobil Uygulamaları Mevcut
 • Ödeme Puanı Yok

DEZAVANTAJLAR

 • Para Yatırma Yöntemleri Yetersiz
 • Para Çekme Yöntemleri Yetersiz
 • Telefon İle İletişim Yok
 • E-Posta Destek Yok
 • Canlı Destek Yok

Sanal Pets Nedir?

İnternet üzerinden para kazandıran oyunlar arasında yerini alan sanal pets oyunu, size hayvan besleyerek para kazanmanızı sağlamaktadır. Renkli ve eğlenceli bir alt yapı ile üretilen sanal pets giriş işlemlerinizin ardından size, eğlenceli bir şekilde para kazanmayı vaat etmektedir.

Sanal Pets Nasıl Oynanır?

Oyunun sitesine giriş yaparak, sanal pets kayıt ol işleminizin ardından size verilecek olan 1 adet balık ve 500 Altın ile oyuna başlayabiliyorsunuz. Oyuna başlangıçta verilen bu balık size saatte 90 Pet puanı kazandırmaktadır. Oyun içerisinde kullanılan para birimi ise Pet para olarak adlandırılır. Pet parayı sizde olan hayvanların ürettiği pet puanlar sayesinde kazanabiliyorsunuz. Oyundaki hayvanların ürettiği puanların satışını yaparak altın ve Pet para kazanabilirsiniz. Oyun diğer oyunlara nazaran biraz daha detaya sahip olduğu için, ilk zamanlarda size oldukça karmaşık gelecektir. Oyun ana sayfasında sol kısımda bulunan sekmelerin detaylı açıklamaları şu şekildedir;

Hesabım: Bu kısımda, oyuna kayıt olduğunuz tarihi, kişisel bilgilerinizi, seviyenizi, referanslarınızı ve oyun içindeki kazanç miktarlarınızı görüntüleyebilirsiniz.

Loglarım: Bu kısımda hesapta daha önce yapmış olduğunuz işlemleri takip edebiliyorsunuz.

Referanslarım: Bu kısımda sanal pets referans linkinizi ve referansınızla kayıt olan kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz.

Ayarlar: Burada şifrenizi değiştirebilir, profil resmi ekleyebilir ve Papara hesap bilgilerinizi kayıt edebilirsiniz.

PetCoin Bonus: Pet puanı kazanmak için 30 dakikada bir giriş yaparak 1 ile 25 arası bonusunuzu bu kısımdan alabilirsiniz.

PetPara Bonus: Bu kısımda da 60 dakikada bir Pet para bonusu kazanabilirsiniz.

VİP xBonus: 20 dakikada bir 10 ile 20 arası Pet puan kazanabilirsiniz.

PetPara&PetCoin: Bu kısımda sahip olduğunuz Pet paralarınızı Pet puana çevirebiliyorsunuz. Güncel miktar 100 Pet para=175 Pet puan

PetPara&TL: Bu kısımda da sahip olduğunuz Pet paralarınızı TL’ye çevirebilirsiniz. 4000 Pet para 1 TL olarak hesaplanmaktadır.

ZümrütPazar: Burada sahip olduğunuz zümrütler ile satın alabileceğiniz hayvanları ve üretim miktarlarını görebilirsiniz.

ZümrütShop: Burada daha önce satın almış olduğunuz zümrüt paketlerini bozdurabilirsiniz.

Zümrüt&TL: 5000 Zümrüt = 1 TL tutarında dönüşüm yapabilirsiniz.

Tavşan&PetCoin SatınAl: Bu kısımda tavşan ve pet puanı satın alabiliyorsunuz.

PetShop: Buradan satın alabileceğiniz hayvanları görebilirsiniz.

PetPazar: Toplamış olduğunuz Pet puan miktarını görerek satışını yapabilirsiniz. Güncel kur şu şekilde gösterilmiştir. ” x1 600 PetPuan= 2 PetCoin / 0.50 PetPara, x2 600 PetPuan= 4 PetCoin / 1 PetPara, x4 600 PetPuan= 8 PetCoin / 2 PetPara, x6 600 PetPuan= 12 PetCoin / 3 PetPara”

ParaÇek: Buradan minimum 50 TL ve üzeri kazançlarınızı Papara cüzdanınıza çekebilirsiniz.

PetPack: E-Pin storeden temin ettiğiniz PetPack’ları buradan açarak altın veya hayvan kazanma şansı yakalayabiliyorsunuz.

Sanal Pets Seviye

Oyun içerisinde bulunan seviye sistemi sayesinde üretim miktarınız arttıkça ve bazı dönemlerde yapılan yarışmalar ile seviyenizi yükseltebiliyorsunuz. Bu seviye yükseltmeler esnasında oyun size hediye olarak ekstra 1 TL veriyor. Ayrıca TL ile satın alabileceğiniz bu seviyeler ile X üretim miktarları da artış göstermektedir. Sanal pets hack kullanımını seviyede ve diğer bölgelerde deneyen kişilerin hesapları ise ödeme yapılmaksızın kapatılıyor.

Sanal Pets Kazanç Hesaplama


Sanal pets oyununda kazancınız yatırımlı ve yatırımsız olarak farklı şekillerde hesaplanabilmektedir. Her hayvanın kendine özel üretim miktarı ve satış fiyatı bulunuyor.

HAYVAN SAATLİK ÜRETİM HAFTALIK ÜRETİM ALIŞ FİYATI
Balık 90 Pet Puan 15,120 Pet Puan 600 Pet Para
Küçük Kuş 150 Pet Puan 25,200 Pet Puan 1000 Pet Para
Papağan 300 Pet Puan 50,400 Pet Puan 1700 Pet Para
Hamster 1100 Pet Puan 184,800 Pet Puan 6000 Pet Para
Kedi 2300 Pet Puan 386,400 Pet Puan 12000 Pet Para
Köpek 4500 Pet Puan 756,000 Pet Puan 23000 Pet Para
Tavşan 12000 Pet Puan 2,016,000 Pet Puan 110 TL

Bunların haricinde zümrüt paketleri ile satın alabileceğiniz 365 gün ömre sahip hayvanlarda bulunmaktadır. Sanal pets hesaplama yapılırken, etkinlikler ve bonus ile elde edilen kazançlar baz alınmamıştır.  Oyun tarafından zaman zaman düzenlenen etkinlikler ile üretim miktarları yükseltilebiliyor.

Sanal Pets Nasıl Para Çekilir?

Sanal Pets hesabınızdan para çekiminde bulunmak için minimum 50 TL birikiminiz olması gerekmektedir. Oyun ana sayfasında sol kısımda bulunan sanal pets para çekme bölümüne tıklayarak 50 TL ve üzerindeki kazançlarınızı Papara hesabınıza çekim talebi vererek alabilirsiniz.

Sanal Pets Güvenilir Mi?

2017 yılında başlayarak devam eden oyun, şuan için oldukça fazla oyuncu kitlesine sahip olan uygulamalardan birisidir. Gün geçtikçe kendisini yenilemeye devam ederek Android ve İos marketlerine uygulama getirmeyi başarmıştır. Oyun içinde yatırım yapmadan kazanç elde etmek isteyenler sanal pets hile yöntemine başvurmayı deneyebiliyorlar. Fakat bu durum para çekme esnasında fark edilerek hesabın kapatılmasına neden olmaktadır.

Yatırımsız kazanç elde etmek isteyen oyuncuların kendisine bir strateji belirleyerek, sabırlı olmaları gerekmektedir. Sanal pets ekşi platformunda da birçok kazanç taktiği paylaşılıyor. Oyun içerisinde kazanç elde edebilmek için ilk başta size verilen altın miktarını harcamayıp bonuslar ile üzerine ekleme yaparak 2. Hayvanınızı alabilirsiniz. Biriken Pet paralarınızın tümünü dönüştürerek yeni hayvanlar alabilirsiniz. Bu süreç biraz zaman ve sabır gerektirecektir fakat yatırımsız kazanmak için bu yolun izlenmesi en doğrusudur. Sanal pets forum kısmında, kullanıcıların kazanç statülerini ve stratejilerini de takip edebilirsiniz. Kazançlarınız ile yaklaşık 4-5 ay hayvan almaya devam ederek, günlük kazanç oranı sağlayabilirsiniz.

Sanal Pets Ticari Bilgiler

Oyunun vergi kaydının doğrulanması için site üzerinden herkese açık bir şekilde paylaşılmıştır. E-Devlet üzerinden herkes bu sorguyu rahatlıkla yapabilir. Yapmış olduğumuz sorgunu detayları ise aşağıdadır.

Sanalpets Vergi Levhası Doğrulama

Oyunun Ticari bilgilerini ise Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinin resmi web sitesi üzerinden sorgulattık. Doğrulanan ticari kayıtları oyunun güven oranını yükseltiyor. SanalPets güvenilir mi sorusuna bilgilerini gizlemeyerek oyunun ta kendisi cevap veriyor zaten.

SanalPets Ticari Bilgi Sorgulama

 

EDİTÖRÜN YORUMU
 Oyun 5 aydır faaliyette ve şikayet almamış. SanalPets Limited Şirketi’nin ticari bilgilerini web sitesi üzerinden paylaşmaları büyük bir incelik ve güven oyunudur. Keşke bütün siteler bu güveni kazanmak için gerekli adımı atsa. Para yatırdıktan sonra bilgilerimizi görebilirsiniz yalanlarıyla dolandırılmada önce bu ayrıntılara ulaşmamız daha mantıklı değil mi? Elbette hiçbir oyun %100 güvenilir diyemeyiz. Ticaret var ve ne zaman ne olacağı belli olmaz. Sanalpets para çekme metotları Papara ile sınırlı. Banka hesabı olmaması ciddi bir dezavantaj. Dolayısıyla herkes papara kullanmak zorunda değil. Sanalpets para yatırma ise sadece e-pin ile gerçekleştiriliyor. Bu durumlar siteniz dezavantajları olarak kabul edilebilir. Sistemde sadece facebook ile iletişim olması da kabul edilemez. Zira hep söylüyoruz yine hatırlatalım. Herkes facebook kullanmak zorunda değil. Profesyonel her sistemin mail, destek hattı ve canlı destek eklentisi kurulu olmalıdır. Bu dezavantajlar bizim için teknik açıdan sorundur. Fakat sizler için sorun olmayabilir. Güvenilirlik konusunda ciddi sıkıntılar arz etmemektedir.  

UYARI | | ParaParala Yönetim

10 YORUMLAR

 1. Bence siteler avantaj ve ya dejavantaj kısımlarına yeni bir secenek eklemelisiniz. Yatırım kazancı güveni yada kur güveni diye.. Misal sanalpets. Bu konuda oldukca güvensiz. Son 1 ayda olanları söylyim.. kur x2 idi. üretimleri 300/ 4 petcoin 1 petpara idi. x1 yaparak yarıya indirdiler. Sonra x’lerde değişiklik oldu. 2/0.5 yaptılar.. Sonra üretimi 300 bölüyorlardı.. 600’e bölmeye başladılar. Yani 4 sefer yarı yarı ya kur’ları bozdular. kazancı %20 civarlarına düşüdüler.. Sonra buda yetmedi. vibx olayı cıkarıldı.. bonuslarla x2,x3,x4 yaparak kazancı artırma sansı verdiler.. insanlar her 10 dakkada bir girip 3-10 arası puan alıp. xbonusu almaya calısıyordu. 200puan toplarda x2 alıyor. 300toplarsa x3. 400alırsa x4.. Nerden bakılsa enaz 8-10 saat kadar sürüyor eğer her 10 dakkada bir basılırsa.x4 almak.. Sonra baktılar kısa zaman onlar icin. 1-10 yaptılar puanı. Millet ayaklandı.. tekrar 3-10 yaptılar.. Oda olmadı süreyi 20 dakkaya cıkardılar.. puanlarıda 10-20 arası yaptılar.. Oda olmadı şimdi 20 dakka sabit ama 0 ile 20 arası veriyor şimdi..

  Gelelim para kazandırma olayına.. Eskiden sınırsız kazanc vardı. O sistemi değiştirip. yatırılan paranın x4 katını alınca hesap sıfırlama yapıldı. yatırımsızlarda 1000tl aldıkdan sonra hesapları sıfırlanması kararı veridl.. Sonra site bir karar aldı. Bundan sonra değişiklikle anketle yapılacak dendi. Ve ilk anekketle yatırımsızlar 500tl’ye indirildi. Nasıl kabul edildiğini bir türlü anlamadık. ama oy verildi sonucta sonuc kabullenilir tabiki… Lakin 1 hafta öncesi anket sözü verilmesine rağmen unutuldu ve yatırımsızlar artık para alamıyacak dendi 500tl’de kaldırıldı.. Lakin bir şart koydular. eğer 1 hazirana kadar hesabınızdakileri biriktirir ve 1 haziranda onları yatırım olarak kullandırabilirsiniz dendi.. x bonuslar olmadan tl biriktirmek nerdeyse imkansız çok gelişmis olanlar bile günde 4-5tl suanki standar kurlarla.. Yani yatırımsız biri 1 hazirana kadar xbonus toplaması gerekiyor günde 10-12 saat reklamlı bonusa tıklayarak.. Ne hikmetse 0-20 arası puan yapmalarıda bu araya denk getirildi. Yani düzeltilmezse yatırımsızlar 1 hazirana kadar hesaplarında para biriktiremicek….

  Eski üyeler yatırımlı olmaları icin son sure 1 haziran.. bunlar yatırımlı olurlarsa 4 kat alıcaklar.. Yeni üye olanların kazancağı katta düşürüldü. 3 katını alıcaklar.. Yani sizin anlayacağınız Sürekli kur’lar değiştiriliyor ve bunlar son 1 ayda yapıldı. Hep üyelerin alehine yapılıyor.. İnsanlar alacaklarını alıp gidecekler herkes öyle konusuyor.. Ben burda yalan söylemiyorum. belki bir rakamlarda yanılmış olabilirim. Şunuda söyliyim. Ben yalan söylemediğim halde site admini bu yazdıklarımı okusun benim kim oldugumu anlarsa siteden ban atıyor. Hatta dava ederim diyor.. Son bir söz söyliyim ”Sanaltren” sitesinin iletisim bölümünde sanalpets bilgileri yazıyor. Yani sanaltren sitesinin iddaasına göre snalpets’in sitesiymiş. Lakin ne sanalpets’de bu konusuluyor ne kabul ediliyor nede edilmiyor cevap bile alınamıyor… Ve sanaltren üyeleri admine 20gündür ulaşamadıklarını söylüyorlar…

 2. Bu oyuna %80 güvenilirlik vermişsiniz.. Her gün yeni bir oyun yapıyor site sahibi. Şimdide nerdeyse herkesin hesapları sıfırlandı.. Onca emeğim ziyan oldu.. Üye memnuniyeti diye bir kısım eklemelisiniz.. Sitenin facebook sayfasına bir göz atın. Herkes şikayetci oyundan herkes emeğini ve parasını kurtarma peşinde. Oyunun mod’ları bile sıkıldı. Bazısı oyunu savunmakdan bile vazgecti. modlar.Hesaplarını bile toplamaz hale geldiler.. Kusura bakmayın şirket olmasını güvenilirlik olarak önemsiyorsunuz ama bence üye memnuniyeti daha önemli. Bu arada ödeme puanı getirmedi ama ondan daha kötüsünü getirdi site, suanda haftalık cekim limiti getirdi. Adam 1000tl yatmış. Haftada 40tl olarak cekebilecek parasını haftada 10tl cekenlerde olucak seviyesine göre cekim limitleri koymuşlar ve çok düşük.. adam 1000tl’sini 25 haftada geri alıcak.. kazancınıda 100 haftada alıcak.. Lakin hesabı 1-2 ayda kazancını alacak kadar gelişmiş oluyor…Lakin dediğim gibi 125 ayda bölünüyor parası….

  • Üyeler için paraparala.com/forum bölümünü açtık oradan şikayetler, istekler, öneriler ve oyuncuların paylaşımları yer alıyor. Yeni açıldı oradan dilediğiniz yorumları yazabilir, istediğiniz eleştirileri yapabilirsiniz.

 3. sanalpets çeşitli oyalama taktikleri ile haziran’dan beri ödeme yapmıyor, 1 ay önce kurban bayramından önce ödeme yapacaklarını söylemişlerdi, yine 45 gün uzattılar, lütfen yeni balayacakları uyarın, kimsenin canı bizim gibi yanmasın, battıklarını reklam gelirlerinden olmamak için açıklamıyorlar, facede herkesin girişini engellediler, forumu kapadılar, herkes çok kızgın çünkü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz