SanalMarket Online Oyunu
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Bir süredir hizmet veren SanalMarket ve Teknem.Online oyunlarına giriş yapılamıyor. Oyunlara erişim sağlayamayanlar sanal market kapandı mı, teknem online kapandı mı? Neden girilmiyor? gibi sorular sormaya başladılar. Gün içerisinde birçok kişi bu konu hakkında bilgi istedi. Cevapları genele verelim.

SanalMarket.Online ve Teknem.Online Kapandı mı?

İki oyun aynı şirkete ait. Son birkaç gündür siteye zaman zaman giriş yapılamıyordu. Bugün itibariyle sitelere erişim neredeyse sıfır noktasına geldi. Oyunların çok hızlı bir büyüme ve aktif kullanıcılarının olması oyunu zorlamaya başlamıştı. Biz haftalar öncesinden yönetime oyunların mevcut sunucularının kaldırmadığını ve daha üst düzey sunuculara geçilmesi gerektiğini söylemiştik. Ve artış gösteren oyunlar geçici bir süreliğine tam hizmet verememeye başladı.

SanalMarket Yönetimi İle Görüştük

Oyunların sıfır noktasında yönetim ile bir görüşme sağladık. Devam edilemez duruma gelen oyunlar çok çok kısa bir süre içerisinde yeni sunucularına taşınacak. Böylelikle hem trafik sorunu ortadan kalkacak, hemde olası saldırılara karşı etkin korumalar alınmış olarak. Ayrıca olası bir sistem sıfırlanmasına karşı sunucularda günlük yedek alınması önerildi. Kısa bir süre içerisinde bu sorunların tamamen kalkacağını ve çok daha iyi bir hizmet verileceğini öğrenmiş bulunmaktayız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz