SanalMarket Online Oyunu
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Sanal Market online oyunu bir süredir hizmet veren ve 3 ay içerisinde %50 kar oranı kazandıran sistemlerden birisiydi. Bugün itibariyle sistemin kapanma kararı aldığını ve Teknem.Online V2. olarak yeni bir sistem ile devam edileceği öğrenildi.

Teknem Online ve Sanal Market Aynı Şirketin Ürünü

Teknem.online isimli oyununda aynı zamanda sahibi olan Sanal Market bugün ki kapatma kararını almasının detaylarını öğreneceğiz. Kapanan oyunun ardından şirket isteyenlere iade, devam etmek isteyenlere ise Teknem Online v2. ile devam edebileceğini duyurdu.

Sanal Market Kapandı

Ne Yapmanız Gerekiyor?

Oyun kapanış bildirdi. Geri iadele veya isteğe göre yeni sisteme taşınma durumu olacak. Bu aşamada oyun hakkında sağda, solda hakaret içerikli yazılar, paylaşımlar yapmanızı önermiyoruz. Bu tamamen ban sebebi olduğunu unutmayın. Yeni sisteme taşınırken, iade taleplerinizi yaptıktan sonra kenara çıkın ve bekleyin. Tahminimizce bayram sonrası EFT işlemleriyle birlikte bu durum sonlanmış olacaktır.

Sanal Market yönetimi ile biraz daha detaylı görüşme sağlayacağız. Bir sonraki adım olan Teknem Online V2 nasıl bir strateji ile karşımıza çıkacak.

2 YORUMLAR

    • Serabank için hiçbir zaman güzel şeyler söylemedik. Aksine sistemin ödeme yapmayacağını belirttik. Myluckyfarm demek istediğinizin farkındayız. Sizin amacınızın ne olduğu ortada. 50 üzeri oyunun kapanacağını söyledik ve kapandı. Bırakında 2 tane de yanılalım değil mi Fatih bey?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz