SanalMarket Online Oyunu
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Sanalmarket.online oyunu 5 mayıs 2017 itibariyle faaliyete başlayan internetten oyun oynayarak para kazandıran oyunlar arasında yerini alan şirket bazındaki güvenilir oyunlardan birisidir. Bugün şirket yönetiminde değişiklikler oldu. Şirketin el değiştirdiği düşünülebilir fakat detaylar biraz farklı.

Sanal Market Online El Mi Değiştirdi?

Oyun faaliyete başladığı günlerde Cihan Önder yönetimindeydi. Cihan Önder doğuda askeri hizmette olduğundan dolayı oyuna ok fazla zaman ayıramıyordu. Oyun yönetimi Feyyaz Buğdaycı tarafından yönetiliyordu. Cihan Önder’in çok fazla zaman ayıramaması ve askeri hizmetlerinin yoğunlaşması ile birlikte şirket hesabındaki parayı Feyyaz Buğdaycı’ya aktardı ve şirket ortaklığından mecburi çekildi. Bundan sonra sistemi Feyyaz Buğdaycı yönetecektir. Aynı şekilde Teknem Online oyunu da Feyyaz Buğdaycı sorumluluğundadır.

Yeni Yönetim İle Sıkıntı Yaşanır mı?

Sanal market güvenilir mi sorusunu yeniden gündeme getirebilirsiniz. Yeni bir düzen mevcut. Bugün Cihan bey ve Feyyaz bey ile bu konuyu görüştük. Sistemde herhangi bir sorun yaşanmayacağını ve ödemelerin düzenli bir şekilde devam edeceğini öğrendik. Sanal olarak hizmet veren şirketin reel yatırıma döneceğini de ayrıca öğrenmiş bulunmaktayız.

Sanal Market Gerçek Markete Dönüyor

Feyyaz ve Cihan Bey’den almış olduğumuz bilgilere göre Feyyaz Buğdaycı artık sistemi tek başına yürütecek ve bu sistemi reel market olarak faaliyete geçireceğini öğrendik. Edirne’ye bağlı bir semtte açılacak market ile yatırımlarınız değerlendirilecek. İlerleyen günlerde yönetimin yeni sisteminin bizleri nereye sürükleyeceğini hep birlikte göreceğiz. Yeni projenin hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.

Sanal Market Üye Olabilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz