Sanal Market Online Bağış Yaptı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

5 Mayıs 2017 tarihinde internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan Sanal Market oyunu, başlatmış olduğumuz sosyal yardımlaşma dayanışmasına desteğini esirgemedi. Sokaktaki can dostlarımız adına başlatmış olduğumuz farkındalık çalışmasında her geçen gün bir şirket yerini almaktadır.

Sanal Market Online Bağışını Yaptı

Birçok şirket sosyal sorumluluklar dahilinde bir takım çalışmalar yapıyor. Sanal market ve Teknem online oyunlarının bağlı olduğu şirket adına Cihan Önder, oyun siteleri üzerinden Şehit aileleri için bir yandan bağış toplarken, diğer yandan bizlerin destek çağrısına sessiz kalmadı. Hayvanlara el uzatanlardan zarar gelmeyeceğini bildiğimi bu mecrada sokaktaki hayvan dostlarımız adına SanalMarket.online ailesine çok teşekkür ediyoruz.

Sanal Market Bağış

ParaParala SanalMarket’in Bağış Elçisi

Tıpkı diğer oyunlar gibi yardımlarını esirgemeyen oyunlarda olduğu gibi SanalMarket içinde bu elçiliği gönüllülük ilkemize dayalı olarak gerçekleştireceğiz. Önümüzdeki haftanın başında kasamızda biriken bütün yardımları yerine ulaştırdıktan sonra yapılan çalışmaları teyit ederken, sizlerle bu güzel anımızı paylaşmaktan keyif duyacağız.

ParaParala Kasasında Birikiyor

Üç gündür başlattığımız sosyal sorumluklar çalışmasında Net 475 TL ParaParala kasasında muhafaza edilmektedir. Bu akıma diğer şirketlerinde katılmasını ümit ediyoruz.

Sanal Market İnceleme ve Analiz Sanal Market Üye Ol Kazanmaya Başla

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz