Sanal Gol Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız ve güvenilir olmayan oyunlardan birisi olarak sizlere anlattığımız sanal gol oyunu çok geçmeden ertesi gün çirkin iftiralarına başladı. ParaParala ekibi olarak biz hatalı bir analiz görmedik. Lakin siz değerli takipçilerimiz bu konuşma geçmişinden ne çıkaracağını merak ettik!

Sanal Gol İftira Çalışmaları Başladı

Sanal Gol Güvenilir mi sorusuna hayır dedik ve detaylarını paylaştık. Cevap çok gecikmedi. Elbette bu tür mesajları ciddiye almıyoruz. Lakin sizlerde sap ile samanı görün diye paylaşma gereği duyduk. Öncelikle ParaParala sizlerin güvenliğini ön planda tutar. Açıkça söylüyoruz. PARAPARALA PARA İLE SATIN ALINAMAZ! Bu sözümüz bütün ponziler için geçerlidir. Bu yayınlayacağımız içerikler gibi birçok oyun mevcut. ParaParala reklam alanı satarak para kazanıyor. Fakat her önümüze gelene reklam alanı vererek sizleri yanıltmıyoruz. En basit örneği! Kişi belli ama yasa gereği sansür uygulayarak ta olsa paylaşıyoruz.

Sanal Gol Oyunu Hakkında Kararlarınızı Siz Verin!

26 Mayıs 2017 de bizlere ponzi bir oyun olarak yazdılar ve bizden reklam fiyatı istediler. Ticari faaliyet yürütmedikleri için reklam almadık. Hani dedik bir şirket çalışmaları varmış madem biraz bekleyelim. 1 ay bekledik ve hiç güvenmeden bekledik! Yanılma durumumuz vardı çünkü.

sanal gol iftira 1


10 Bin Üye Olana Kadar Yasadışı Faaliyet!

Oyun yönetimi 10bin üyeden sonra vergi levhası çıkartıp şirketleşecekmiş. 1 aydır hala 1400 üye olan bu oyunun kaç ay daha vergi kaçıracağını siz hesaplayın. Kafalarına göre oyun açmışlar ve yasadışı bir şekilde para topluyorlar. Bu görüşmeler eski görüşmelerdi. Geçtiğimiz cumartesi günü yani 24.06.2017 tarihinde yeni bir mesaj geldi. Mesajın gelme nedeni belli. Çünkü biz güvenilir oyun değil dedik.Sahtekar bir oyunun reklamını almadık fakat onlara göre reklam vermediler diye böyle olmuş! Açık ve net söyleyebiliriz. ParaParala sizleri para için satmamaya devam edecek!  Sanal Gol Güvenilir mi şimdi siz karar verin!


 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz