Sanal Gol Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

26 Nisan 2017 ‘de faaliyete geçen oyunun güvenilir olmadığını 21 Haziran 2017’de söylemiştik. İki ortak arasındaki dolandırıcılığın whatsapp görüşmeleri deşifre oldu. Ortaklardan birisinin diğer ortağa işleri yıkıp kaçmayı planlaması ile iki ortak birbirine girdi ve birbirlerini deşifre etti.

Sanal Gol Güvenilir mi Sorusuna Hayır Demiştik

Oyunun güvenilir olmadığını ve tam ponzi sistem olduğunu sizlere nedeniyle anlatmıştık. Oyunun yöneticileriyle incelememiz öncesinde görüşmüş ve yönetimin kafa yapısını, mantığını farketmiştik. Sizlerle bunu paylaşmıştık!

Sanal Gol Oyunu İnceleme ve Analizimiz

Oyunun güvenilir olmadığını belirttikten sonra oyunun yöneticisi bize yeniden yazarak nefret, hakaret, iftira ne varsa her türlü iftirayı atmaya kalkmıştı. ParaParala sanal gole ikinci golünüde atarak sizleri bir kez daha uyarmak istedi. Bir kısmınız göre göre devam etmiş olabilirsiniz biz sizleri karar vermeniz için telkinlemiyoruz.

Sanal Gol İftirasına Verdiğimiz Konuşma Kayıtları

Sanal Gol Açık Gözükse de Kapandı!

Oyunun artık güvenilir olmadığını ve iki yönetici arasındaki atışmaların, konuşmaların nereye vardığını görün. ParaParala sizleri boşa uyarmamıştı. İşte ponzi sistemin iki sahtekar yöneticisi!

1 / 2

Sanal Gol 1Sanal Gol 2

3/4

Sanal Gol 3Sanal Gol 4

5

Sanal Gol 5

Sanal Gol 6

Sanal Gol 7

Sanal Gol 8

Sanal Gol 9

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz