Elit Çiftlik Güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

25 Ekim 2016 yılında faaliyete başlayan Elit Çiftlik oyunu sektörün en saçma oyunlarından birisiydi. 21 Mayıs 2017 tarihinde ”Saçma Sapan Bir Oyun” olarak duyurduğumuz oyun 2018 yılının ortalarında kapanan oyunlar arasında yerini aldı. Bu hafta erişimi sağlanamayan Elit Çiftlik Kapandı diyebiliriz.

Tamamen Dolandırıcılık Sistemi

Oyunun bir ponzi sistemde olması gereken her şeyi mevcuttu. Benzer sistemlerin tamamı donadırıcılık üzerine kurulu olduğunu ve hepsinin bir ömrü olduğunu söylemek mümkün. Oyun sisteminin yazılımsal hatalarından sistemindeki saçmalıklara kadar her şeyi size aylar öncesinde söylemiştik. Beklenen zaman geldi ve geçti. Şimdi ardında Elit Çiftlik şikayet konuları kaldı. Birçok yerde oyun yönetimine yöneltilen hakaretler, küfürler piyasayı dolandırıp gittiğini düşündürüyor.

Elit Çiftlik İletişim Bilgileri

Sistemin herhangi bir iletişim bilgisi yoktur. Site içi canlı destek tek irtibatlarıydı. Tek bilinen Talha Çolak ismine kayıtlı bir oyundu. Ortada site olmadığına göre yatırım yapanlar artık sonrasını bir zahmet düşünmeye devam etsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz