Rswtr güvenilir mi
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Türkiye’de ve uluslararası hizmet veren RSW TR nedir? Bu yatırım modeli ile internetten para kazanmak mümkün mü yada Rsw TR ne kadar güvenilir bir sitedir? Bütün detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. Şirket bilgilerinden kazanç planlarına kadar sitemizde bulabilirsiniz.

RSW TR Yatırım Şirketi (Konu 16.10.2017 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş :  Londra (Genel Merkez), Ankara (Türkiye Merkez)
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  RSW TR İnvestment Group
Hizmet Alanı :  Raylı Sistem (Skyway)
Ödeme Puanı :  Yok
Depo Limiti:  Yok
Bonus :  Var
Para Yatırma :  Banka Havalesi
Para Çekme :  Banka Havalesi
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : +90 312 4382829
 Adres :
Turan Güneş Bulv. 708. Sok No 8/3 Yıldızevler Çankaya/Ankara
 E-Posta :  info@rswtrinvestgroup.com
 Canlı Destek : Var
 İletişim Formu : Var

AVANTAJLAR

 • Ödeme Puanı Yok
 • Depo Limiti Yok
 • Bonus Var
 • Canlı Destek Var
 • İletişim Formu Var
 • E-Post Var
 • Telefon Numarası Var
 • Açık Adres Var
 • Müşteri Hizmetleri Mevcut
 • Güven Hissettiriyor

DEZAVANTAJLAR

 • Para Yatırma Yöntemleri Az
 • Para Çekme Yöntemleri Az
RSW TR Yatırım Şirketi Kayıt Formu İçin Tıklayın

RSW TR nedir?

RSW TR raylı taşımacılıkta bir devrim yapacak olan Skyway adlı global şirketin Türkiyede tanıtım,pazarlama ve paylarının satışını gerçekleştiren bir yatırım şirketidir.

Skyway şirketi nedir?

SKYWAY şirketi, mikro finansman (kitlesel fonlama) ile raylı ulaşım teknolojisini dünya pazarına çıkartmak için 2011 yılında kuruldu. Kitlesel fonlama ile birlikte SKYWAY şirketi; dünya pazarına devrim niteliğindeki yenilikçi teknolojileri getirme fırsatı elde ederken, katılımcılar bu teknolojilerin ortağı olmakta ve dünya pazarına girmenin ardından şirketin gelişiminin her aşamasında kar payı almaktadır.

190 ülkeden yaklaşık 1 milyon insan projenin katılımcısıdır ve içlerinden 100 000’den fazla kişi artık yatırımcı olmuştur.

Skyway Teknolojisi nedir?

SKYWAY insanın yaşam kalitesinde dinamik bir artış sağlayan, uluslararası toplum ekonomilerinin sürdürülebilir kalkınmasına dayalı yüksek performanslı, çevre dostu teknolojidir. Hareketini kolonlar arasında asılı raylar yardımıyla sağlar. Hızı 500 Km/Saat’e kadar çıkabilir ve sürücüsü olmadan otomatik olarak kontrol edilir.

RSW TR nasıl üye olunur?

RSW TR’ye ad soyad ve telefon numaranızla kayıt olabilirsiniz.Üyelik için herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

RSW TR kazanç sistemi nasıldır?

RSW TR’de iki şekilde para kazanmak mümkün

1)Yatırımcı olarak
2)Sisteme getirdiğiniz üyelerin yatırımı oranında pay alarak

1) Yatırımcı olarak

Skyway teknolojisiyle birlikte şirket dünyadaki ulaşımın yüzde 25’ine sahip olmayı planlamaktadır. Projenin gerçekleştirilmesi için gereken parayı paylarını çok düşük miktarlarda halka sunarak elde etmektedir. HEPP paketi adı verilen bu paylar 10 dolar ile 5000 dolar arasında değişmektedir.

Hepp paketleriyle nasıl para kazanılır?

Şirket borsaya açıldığında çok değerlenecek olan hisselerini çok küçük miktarlarda satmaktadır.

RSWTR Hepp kazanç

Bunu en düşük ve en yüksek paketle örneklersek:

Bugün 10 dolara 80 pay alabiliyorsunuz. Yani şirket borsaya açıldığı anda 10 dolarınız 80 dolar olacaktır. Bugün 5000 dolara ise 500.000 pay alıyorsunuz.Bu demektir ki şirket borsaya açıldığı anda 500.000 dolarınız olacaktır. Ve ileri ki yıllarda şirket değer kazandıkça sizin hisselerinizin değeride artacaktır. Ayrıca hisselerinizi satmazsanız şirketin ortağı olduğunuzdan şirket size belli miktarda kar payı da verecektir.

2)Sisteme getirdiğiniz üyelerin yatırımı oranında pay alarak

Şirket yatırımınıza ve getirdiğiniz üyelerin yaptığı yatırımlara bağlı olarak size belli ünvanlar vermektedir.Bu ünvanlara bağlı olarak da kazançlarınız artmaktadır.Bu ünvanları aşağıdaki tabloyla gösterebiliriz:

rswtr nedir

Örneğin yatırım danışmanı olmak için 1000 dolarlık pay almanız,getirdiğiniz üyelerden toplamda 2000dolarlık pay kazanmanız ve 4 tane nitelikli partner sisteme kazandırmanız gereklidir.Bunun sonucunda referanslarınızdan:

1.derece referansınızdan %20
2.derece referansınızdan %5
3.derece referansınızdan %3
4.derece referansınızdan %1  bonus kazanırsınız.

Sisteme getirdiğiniz üye ve yaptığınız yatırımlara göre seviyeniz ve bonus alabileceğiniz derinlikte artacaktır.

RSW TR şirket bilgileri ve iletişim

Turan Güneş Bulv. 708. Sok No 8/3 Yıldızevler Çankaya/Ankara adresinde bulunan ofisi ile şirketi yöneten RSW TR, +90 312 4382829 numaralı telefon ile kullanıcılarına hizmet vermektedir. info@rswtrinvestgroup.com adresinden de destek talebinde bulunabilirsiniz.

rsw tr ortakları

RSW TR Belgeleri

[images cols=”four”]
[image link=”#” image=”10360″]
[image link=”#” image=”10361″]
[image link=”#” image=”10362″]
[image link=”#” image=”10363″]
[/images]

RSW TR projeleri?

SkyWay raylı taşımacılık — üst geçit tipinde enerji ve ulaşım aracıdır. Bu ulaşım aracında özel olarak raylar üzerinde hareket eden çelik jant elektrikli tekerlekler kullanılmaktadır. Bu sistemin diğer üst geçitli olarak kullanılan yol türlerinden farkı temel tasarım özelliğidir. Esnemede konstruksiyon ön gerilimi, aralıksız yol şeridinin olmaması, yol yüzeyinin tamamının kullanılmaması, inşaat malzemelerinde az tüketim ve görsel hafiflik gibi temel özelliklere sahip olmasıdır. Temel avantajları — ekonomik, çevreci, uzun ömürlü, güvenilir, sağlam güvenlik ve tüm bunların sonucu olarak piyasada yüksek rekabete sahip olmasıdır.

Skyway Raylı taşımacılık üç temel alanda gelişim göstermektedir: şehirlerarası yüksek hızlı (500 km/saat’e varan hız), şehir içi yolcu taşıma (150 km/saat’e varan hız) ve yük taşımacılığı. Kendi alanında benzersiz, ulaşım ihtiyacının tüm spektrumunu karşılaması mümkün ve gelecekte medeniyetimizin nitelik olarak yeni bir aşamaya ulaşmasına izin verecek tek bir enerji, bilgi ve ulaşım ağı.

Skyway ile iş birliği yapan ülkeler:

Skyway ile işbiriliği yapan ülkeler konusunda sistemin tasarımcısı ve en büyük hissedarı Mühendis Anatoliy Yunitskiy’e kulak verelim:

‘’Berlin’de InnoTrans 2016 uluslararası ulaşım sergisinde SkyWay araçlarının endüstriyel tasarım örneğinin 2016 Eylül’de gösteriminden sonra Türkiye, Hindistan, Filipinler ve diğer ülkeler bizimle işbirliğine hazır olduklarını açıkladılar. Kısa süre içerisinde meyvesini veren görüşmeler başladı. 2017 yılı başında biz tüm Hindistan’da en iyi sanayileşmiş ve zenginleşmiş Jharkhand eyalet yönetimi ve şirket temsilcileriyle ilk işbirliği sözleşmesini imzaladık. Ortak proje üç bölümden oluşuyor: kentsel test alanı, eyaletin başkenti için ulaşım sistemi ve iki şehri birbirine bağlayan hızlı ulaşım hattı. Eyaletin karışık trafik sorunlarının kapsamlı çözümü için belirlenen fiyat 926 milyon USD.’’

RSW TR Yatırım Şirketi Kayıt Formu İçin Tıklayın

[review]

3 YORUMLAR

 1. RSW TR ile Türk kanunlarına uygun ve bizim kanunumuzun koruması altında olacaksınız. RSW TR ile direk iletişim kurabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz. RSW TR’den ben memnunum..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz