Roamler Giriş

Roamler Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Roamler akıllı telefonunuz üzerinden belirli görevler yaparak para kazanabileceğiniz uygulamalardan bir tanesi. Farklı firmalar için hazırlanmış görevler sunarak eğlenerek para kazanmanızı sağlıyor. Roamler görevleri arasında gizli müşteri olmak, belirli marketlerde resim çekmek ve müşteri firmaları tanıtma gibi basitçe yapılabilecek görevler sunuyor. Size verilen görevler sonucunda belirli miktarlarda kazanç elde edebiliyorsunuz.

Roamler İle Para Kazanmak

Roamler uygulaması ile para kazanabilmek için öncelikle akıllı telefonunuz ile uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Roamler indir işlemlerinden sonra hızlı bir şekilde kayıt olarak kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Uygulamaya ilk giriş yaptığınızda size eğitici ve bazen ücretsiz olabilen görevler veriliyor. Görevleri tamamladıkça başarı oranınıza göre, daha fazla görevler açılmaya başlanıyor. Gelen görevlerin size ne kadar yakın olduğunu kilometre hesabı olarak görebiliyorsunuz. Sisteme kayıt olabilmek için sizden Roamler aktivasyon kodu girmenizi isteyecekler, bu koda sitenin sosyal medya sayfasından talep ederek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Görevleri görebilmek için telefon konumunuzun açık olduğuna emin olun. Sisteme ilk kayıt olduğunuzda ücretsiz görevleri yaparak xp kazanabilir ve seviyenizi yükseltebilirsiniz. Bu size daha yüksek fiyatlı görevlerin gelmesine yardımcı olacak. Örneğin 2. Seviyeye geldiğiniz sizden 3 TL, 7 TL gibi miktarlar karşılığında reyon fotoğraflamanızı talep ederler.

Roamler Güvenilir Mi?

Hollanda’da 2011 yılında kurulmuş olan Roamler şirketi Türkiye’ye de gelerek kullanıcı kitlesi oluşturmayı başardı. Anlaşmalı olduğu firmalar için kullanıcılar aracılığıyla araştırmalar yaparak değerlendirmeler oluşturuyor. Dünya çapında tanınan markalar ile çalışan şirket Coca Cola, P&G ve Unilever gibi firmaların Pazar araştırma görevini üstleniyor. Kurumsal bir firma olmasından dolayı güvensizlik oluşması çok fazla mümkün görünmüyor. Kullanıcıların bu konuda yorumları genellikle ücretlerin az olmasından ve çok fotoğraf çektirmelerinden dolayı oluyor. Hesabınızda biriken parayı ise 30 TL ve üzeri olduğu zaman rahatlıkla hesap numaranıza çekim işlemi yapabiliyorsunuz. Roamler para çekme işlemi yapmak istediğiniz zaman bilgileriniz ile destek mesajı göndermeniz yeterli sonrasında beklemeniz gerekiyor. Şirket ayın başında ve sonunda yani 2 haftada bir ödeme gerçekleştiriyor. Tabi ki para kazanabilmek için görevi istendiği şekilde gerçekleştirmek ve fotoğrafları görev içinde çekmek gerekiyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz