ripple al sat
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Kripto paralar sıralamasında popülerliğini hala korumakta olan Ripple ile bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızdan net bir şekilde öğrenebileceksiniz. Ripple nedir ve fiyatı nedir gibi tüm soruların cevabını bu yazıda en düzgün şekilde alacaksınız. Edineceğiniz bu bilgiler ile de kripto paralar ve Ripple üzerinden yatırım yapabilecek ve duruma göre de güzel kazançlar elde edebileceksiniz. Öncelikle sizlere Ripple nedir onu açıklayalım. Ripple özellikle geçtiğimiz aylar içerisinde fiyatını bir anda 5’e katlayarak rekor kırmış bir kripto para birimidir. Bunun yanı sıra düşük fiyatı ile herkesin yatırım yapabileceği bir dijital para birimidir. Kısaltılmış hali ise XRP olarak bilinmektedir.

Ripple Madenciliği

Yatırım yapmayı düşünüyor ve bunu da Ripple ile gerçekleştirmek istiyor iseniz kısa vadede de değil de uzun vadede daha güzel bir kazanca tanık olduğunuzu bilmeniz gerekmektedir. Özellikle birçok coin gibi XRP de uzun vadeli yatırımlar arasında seçilebilecek bir dijital para birimidir. Geleceğin kripto paraları arasında yer almakta ve adından da sıklıkla söz ettirmektedir. Ayrıca tüm bunların yanında hızı ile para transferleri yapılır iken XRP tercih nedeni olmuştur. Dünya çapında birçok banka ve benzeri finansal kuruluşun da kabul ettiği bir yatırım aracı olarak görülmektedir. Bu firmaların tercih ettiği kripto para büyük bir fark ile Ripple olmuştur. Bunun asıl nedeni de tamamen sağlam bir alt yapıya sahip olması ve oldukça güvenilir olmasıdır.

Ripple Fiyat Analizi ve Şu Anki Ripple Değeri

XRP gayet popüler bir kripto para birimi olması ile beraber şu an Bitcoin ve Ethereum ile ilk üç sırayı paylaşmaktadır. 30 milyar dolar hacmi ile dikkatleri üzerine çekmekte ve gün geçtikçe de market değerini arttırmaktadır. Şu anki fiyatı ise borsanın genel düşüşü ile birlikte 0.8$ dolar civarında gezmektedir. Bu da Türk lirası ile yaklaşık olarak 3 lira etmektedir. Düşük miktardaki değeri ile de uzun vadede herkesin yatırım yapabileceği bir kripto para olarak karşımıza çıkmaktadır. 2017 yılında piyasaya sürülen bu kripto para uzun bir süre 0.2$ civarında seyreder iken geçtiğimiz aylarda 4 dolara kadar yaklaşmıştır. Sizler de böylesine uzun vadeli bir yatırım yapmak istiyor iseniz değeri geçtiğimiz aylardaki gibi 4 dolara çıktığı an 5’e katlayabilirsiniz. Tabii ki de karar sizin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz