SLCTurk Satış Patlaması Yaptı
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

SLCTurk coin bugün güne hızlı başladı. Yüzbinlerce coin bugün dolaşımda yer değiştirdi. Toprağın Sesi Limited Şirketi ticari alanlarından istediği kar oranlarını elde edemediği için uzun süredir kullanıcılarına kazanç veremiyordu. Son zamana kadar sabırla bekleyenlerin solucanları akçe’ye çevrildi ve kötü imajı düzeltmeyi başladı. Çünkü üyeler güzel kazançlar elde etmeye başladı.

Cihanbey2Kötü Bir Lansman İle Güvenler Sarsılmıştı

Geçtiğimiz haftalarda kötü bir lansman ile tanıtımı yapılan SLCTurk coin alım satım platformu maalesef beklentilerin çok çok altında çıkmıştı. Geçtiğimiz günlerde şirket yöneticisi Cihan Ülker ile yapmış olduğumuz toplantıda sistemin geleceğe yönelik projeleri hakkında, mevcut sistemin akıbeti hakkında bilgiler edindik. Önümüzdeki günlerde detayları paylaşacağız. Fakat şunu söylemek mümkün projeler bu sefer harika. Sadece zaman ve şirkete güven duymanız yetecektir.

SLCTurk Satışlarında Büyük Artış

Sürekli inişli ve çıkışlı bir grafik izleyen SLCTurk birkaç gün satılıyor sonra bir boşluk giriyor tekrar yükseliyordu. Bugün ki tırmanış ise boş geçen günleri ciddi ölçüde doldurdu. Bir haftada 1milyon SLC satıldı. Bu SLC’lerin sadece 707.724 tanesi bu hafta içerisinde satıldı.

Haftaya 60.169 SLC satışı yaparak başlayan şirket, 9 Ocak’ta 36.213 SLC satışıyla kapattı. Dün yani 10 Ocak 2018’te günü tamamen fiyasko ile kapatan platform bugün herkesin ağzını açık bıraktı. Dün sadece 5.413 SLC satışı yapan şirket bugün 605 bin 902 SLC satışını öğle saatlerine kadar gerçekleştirdi. 124 bin TL’lik satıştan şirket 3.744 TL komisyon kazanırken satıştaki coin sahipleri 121.bin TL kazandı.

İşte Son 4 günlük SLCTurk Grafiği

SLCTurk 2018 2.Hafta

SLC Fiyatları 0.20 Kuruş

Şuan 4.798.447 SLC satışı sistemde mevcut. Şirketten almış olduğumuz bilgiye göre bu hafta ve önümüzdeki haftanın başlarında da yüklü alımların beklendiğini öğrendik. Bu şekilde gittiği takdirde birkaç gün içerisinde 20 kuruştan satılan SLC fiyatları ciddi derecede yükselmeye devam edecek. Eğer 20 kuruş fırsatını kaçırmak istemiyorum diyorsanız kısa bir süre içerisinde birkaç katı kazanma fırsatınız var.

SLCTurk Üyelik işlemleri nasıl gerçekleştirilir resimli anlatım olarak makalemizi okumak için BURAYA tıklayabilirsiniz. Yada aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak ParaParala Affiliate grubuna dahil olabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz