ParaParala Bağış
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

ParaParala ekibi olarak 2 hafta önce katıldığımız ve 2 gün önce sonuçlanan referans yarışmalarından elde ettiğimiz geliri soka hayvanlarına bağışladık. Vermiş olduğumuz söz gibi aynı şekilde devam edeceğiz. Sizleri kullanarak referans kasmak ve dolandırıcı oyunlara sizleri yönlendirip dünya para kaldırmıyoruz.

Çiftlik Geliri ve M.Bank Referans Yarışması Sonuçları

Ukash ile yaptığımız anlaşmada yarışmada nakit ödül sıralamasında olduğumuz takdirde kazandığımızın iki mislini alacaktık. Çiftlik Geliri oyunu referans yarışmasında 5.olduk ve nakit ödül alamadık. M.Bank oyunu ise 3.sırada tamamlandı ve 75 tl ödül alındı. Bu 75 tl ödül anlaşmamızda olduğu gibi 2yle çarpıldı ve kazandığımız 75 tl kadar ukash internet hizmetleri karşıladı. Dolayısıyla 150 TL olan bakiyemiz bugün patifood aracılığıyla ormanlara terkedilmiş sokak köpeklerine mama bağışı olarak gönderildi.

ParaParala Referanslarından Ortak Bağıştır

Bizler size internet hizmeti vererek dolandırılmanıza engel olmaya çalışıyoruz. Haliyle sizler aracılığıyla tanıttığımız güven oranı yüksek olan oyunlara bizler aracılığıyla katılıyorsunuz. Sizlerin parasına kendimiz için ihtiyacımız yok. Bugün 45 kg mama gönderebildik. Bizlerin referanslarıyla kayıt olduğunuz her oyun, sokak hayvanlarına, çocuk esirgeme kurumlarına, lösemililere, huzur evlerine, vakıflara gidecektir. 1.5 aylık aktif platform olmamıza rağmen ufakta olsa böyle bir derece yakaladık. Bizlerin büyümesine yardımcı olmak için ParaParala referans bağlantılarını takip edin. Sizleri ponzilerden korumak, şirketleri karalama politikalarından uzak tutmak ve ülkemizdeki yardıma ihtiyaç her canlıya ulaşmak bizim her zaman 1.görevimiz olacaktır.

Referans Gelirlerinin Sipariş Detayları

Sipariş Detayları :

patifood.com sitesinden yapmış olduğunuz 157,71 TL ödeme işleminiz tamamlanmıştır.

İşlem Onay Tarihi: 16.05.2017 10:29
İşlem Numarası: P1494919720276724078510121879

Sipariş İçeriği:
– Kurtköy Patileri

ÇİFTLİK GELİRİ ÜYE OL KAZANMAYA, KAZANDIRMAYA BAŞLA ETKİNLİĞİMİZİN İLK DUYURUSUNU OKUYABİLİRSİNİZ

2 YORUMLAR

  1. Referans kasmak da olsa sizin en büyük hakkınız emeğinizin karşılığı elbet kazanç olarak da sizde alacaksınız bizde kazanacağız ki Ülkemize katma değer açısından insanlara ek kazanç kapısı olarak ponzi sahtekarlarini deşifre ederek gercek yatırımcı firmalarla çalışarak sizin referansinizla bizimde desteklerimizle bir aile olacağiz inşallah.

    • Bizde referans kasıyoruz fakat diğer saçma sapan blog ve forumlar gibi her önümüze çıkan oyuna güvenilir, günde 100 lira kazan, ayda 3bin kazan gibi saçmalıklara ortak olarak değil. Yaptığımız ve yapacağımız icraatler ile anılmaya ve sizlerle bir aile gibi olmaya gayret göstereceğiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz