ParaParala Bağış
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaParala ekibi olarak sizler aracılığıyla havadan gelen referans gelirlerini bağışlamaya devam ediyoruz. ParaParala referansıyla katıldığınız oyunlarda derece yakaladığımız yarışmalardan elde ettiğimiz bu ikinci gelirdi. 75 TL kazandığımız bu yarışmadaki gelirimizi maddi durumu iyi olmayan ve zor günler geçiren bir takipçimizin baktığı kedilere bağışladık.

ParaParala Yardım

Referans Gelirlerini Haketmiyoruz

Birçok oyun referans yarışması düzenliyor. Derece yakalayan oyunlardan elde edilen gelirler bizlerin alın teri dökerek kazandığı paralar değil. Ne yatırımlarımızın, ne de emeğimizin karşılığı olarak görmediğimiz bu paraları sokak hayvanlarına bağışlıyoruz.

Bir kez daha belirtmekte fayda var. Bazı arkadaşlarımız bizlere ”SİZ HANGİ OYUN YÖNETİMİNİN KÖPEĞİSİNİZ” diye sorular soruyordu. Bizler sokakta açlıkla, hastalıkla, işkenceyle boğuşan köpekleriz. Bu yüzden de gelirlerimizi kendi türlerimizle ve kedi kardeşlerimizle paylaşmayı uygun gördük

Saadet zinciri oluşturan, sırf yüzlerce lira para kazanmak için sizlere her oyunu iyi gibi lanse edip referans geliri kasan bir ekip gibi olmadık.

Kesinleşmiş Diyebileceğimiz Diğer Kazançlar

Şuan M.Bank 50 TL, Çiftlik Geliri 50 TL, Çılgın Geri Dönüşüm minimum 75 TL referans yarışmaları gelirlerini bekliyoruz. Yarışmalar sonlandığında buradan elde edilen gelirleri, Galeribank Flo oyununa bizim referansımızla gidip yapılan yatırımların minimum %5 ‘i olmak üzere toplanacak bütün gelirler yine Bolluca ormanlarında ki hayvan dostlarımıza aktaracağız.

Neden Sokak Hayvanlarına Destek Olmayı Seçtik

Biliyoruz ki yeryüzünde en fazla zarar gören canlılar onlar. Yazın ayrı, kışın ayrı zorluklar yaşıyorlar. Onların ihtiyaçlarını karşılamakla hükümlü olan belediyeler destek vermiyor. Tamamen kaderlerine terkedilmiş canlarımız. Lafa gelince onlar Allah’ın sessiz kulları diyen, arkamızı döndüğümüzde tekmelenen o canlara destek vermek bizlerin akli üstünlüğünün önemli bir değeri. Bazılarınız yıllardır duyduğumuz insanlar için neden bir şeyler yapmıyorsunuz safsatasını soracak. Soru gelmeden cevap verelim. Bir bu yeryüzünde taraftar olmayı değil tarafsız olmayı tercih ettik. İş paylaşmayı severiz. Bu soruyu soranlarla da iş paylaşımı yapabiliriz. Biz hayvanlara siz insanlara el uzatın. Gül gibi geçinip gidelim.

ÖNEMLİ: Eğer sizlerde sokaktaki dostlarımıza yardımcı olmak istiyorsanız, oyunlardan elde ettiğiniz kazançlardan, referans yarışmaları veya gelirlerinden pay çıkarmak istiyorsanız bizlerle irtibat kurabilirsiniz. Ayrıca şirket bazında hizmet veren oyunlarda bizlerle irtibat kurabilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz