qualife oyun oynayarak para kazan
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

quaLiFE tarayıcı tabanlı bir oyun olarak faaliyetlerine başlamıştır. Yatırım yapmadan kazanç sağlayabileceğiniz bir platformdur. Burada gerçek anlamda oyun oynayarak para kazanabilirsiniz.

quaLİFE Nedir? Nasıl Kazanılır?

Tarayıcı tabanlı bir oyun olarak faaliyet gösteren karakter geliştirmeye yönelik bir oyundur. Oyuna başlarken seçtiğiniz karakter ile yola devam ederek karakterinizi geliştirirsiniz. Gelişen karakteriniz size zamanla kazanç sağlar!

  • quaLİFE Nasıl Oynanır? : Oyuna başlamadan önce sol alt köşeden ”Languages” bölümünden dil seçimi yaparak Türkçe’yi aktif edin. Kullanıcı adı, mail ve şifre ile sisteme kayıt olun. Kayıt olduktan sonra karşınıza gelen sayfadan kadın/erkek tercihi yaparak karakter seçin ve oyuna başlayın. Oyuna başladığınızda size 1500 oyun parası ve 20altın verilir. İlk olarak iş kategorisini tıklayın meslekler bölümünden 15dk lık seyyara çık görevini 2 defa yapın. Biriken 1700oyun parası olduğunda gayrimenkul sekmesinden stand satın alın ve her 15 dk da bir kez gelir toplayın. Biriken parayla yeni gayrimenkuller alarak kazanç sağlarsınız.

quaLİFE Tamamen Gerçek Bir Kurgu

Meslekler bölümünden işe giderek kazanç sağlarsınız. Ufak ufak sağlık ve enerji kaybınız olur. Kazandığınız paranın bir kısmını sağlığınıza kavuşmak için Hastane bölümünden tedaviye ayırmak zorunda kalırsınız. Azalan enerjinizi ise mağazadan yiyecek veya içecek alarak tamamlarsınız.

qualife Egzersiz

Dövüşerek Para Kazanın

Kavga kategorisinden diğer online oyuncular ile kavga edersiniz. Dövüşü yenerseniz 100 oyun parası kazanırsınız. Dövüşmek size enerji kaybettirir! Bu yüzden de enerjinizi boşaltmadan önce dövüşü kazanabileceğinizden emin olun! İyi bir dövüşçü olmak için Okul bölümüne giderek biraz zeka gelişimi yapmalısınız. Ayrıca GYM bölümüne gidip antrenman yapmanızda profilinizi geliştirmenize yardımcı olur.

Yarışarak Para Kazan

Yarışmak için öncelikle para kazanan bir profiliniz olması gerekir. Önce garaj, sonra araç satın alarak yarış bölümündeki diğer oyuncular ile yarışarak para kazanabilirsiniz. Bu aşamaya gelmeniz biraz zaman alacaktır.

İtibar Kazanmaya Çalışın

Oyunda puan toplamak size zor geliyor olabilir. Taa ki her şey itibarı arttırana kadar. Gayrimenkul almak, mağazadan öğeler satın almak, garaj, ev vb yükseltmeler size itibar kazandırır. 1000 itibar puanı biriktirdiğinizde level atlarsınız. Her level atlandığında 1000 oyun parası ve 5 altın kazanırsınız. Ayrıca kademeli olarak her atladığınız levelde kazançlarınız yükselir! Bu oyunda her şey level atlayana kadardır!

qualife meslekler

Kaynak Satın Almak

Oyunda hızlı gelişim için çeşitli ürünler satın alınabilir altyapı mevcut fakat şuan için satın alımlar pasif durumda. Yani Beta sürüm olarak sunulan oyun önümüzdeki günlerde karakterlerinizi geliştirmek adına Altın, Oyun parası ve VIP satışlarına başlayacak.

Gerçek Para Nasıl Kazanırım?

Oyunda Banka bölümü var. Buraya 1milyon oyun parası biriktirdiğiniz zaman çekim alanı açılıyor ve gerçek parayı çekebileceğiniz form çıkıyor karşınıza. quaLİFE para kazanma mümün mü kurları hesapladığımızda ilk kazancınız yaklaşık 4ay sürüyor. 4.aydan sonra profilinizin gelişmesi ile birlikte kazancınızı aylık periyotlara dökebiliyorsunuz. Yani düzgün strateji ile önce karakterinizi geliştirmeniz gerekiyor.

Oyun Geliştirilme Aşamasında

Oyun yönetimi ile yaptığımız görüşmede oyunun beta sürümde olduğunu ve test aşamasında olduğunu öğrendik. Önümüzdeki günlerde çok daha iyi kazanç sağlanabilecek yöntemlerin entegre edileceğini, Android sürümünün yolda olduğunu öğrendik. Vakit geçirirken kazanç sağlayabililirsiniz.

Ayrıca önümüzdeki günlerde oyun içerisinde önerilerinize göre değişiklikler yapılacağını, geliştirilen karakterlerin çevrimiçi mağaza aracılığıyla karakter satışları olacağını da öğrendik. Yani bugün startı verilen oyuna risk almadan hem vakit geçirebilir, hem kazanç için adım atmış olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz