Qapel Nedir?

Qapel Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Qapel, sosyal medya hesaplarınızla yapacağınız bağlantılarla size puan kazandıran bir uygulama. Twitter, İnstagram ve Facebook gibi siteler üzerinden paylaşım veya beğeni yapmanızı isteyerek size karşılığında Qapel hediye seçeneklerinden birisini sunuyor. Siteye kayıt olduktan sonra sosyal medya hesaplarınızdan uygulama izni vererek hesaplarınızı bağlamanız gerekli, aksi halde hiçbir kazanç elde edemiyorsunuz. Bazen size Youtube üzerinden video izlemeniz, bazen sayfalarını takip etmenizi isteyebiliyorlar, tüm bunların karşılığında ise hesabınıza Qapel puan yükleniyor. Biriktirdiğiniz puanlarınızı TL’ye çevirme imkanınız yok maalesef, sadece sitede bulunan market içerisinde puanınızın yettiği ürünü alma şansına sahipsiniz.

Qapel Markette Neler Var?

Sitede bulunan Q-Market aracılığı ile kazandığınız puanlarla ürünler satın alabiliyorsunuz. Ürün içerikleri zaman zaman yenilense de stok azlığından dolayı yeterli gelmiyor. Günlük sms, günlük konuşma, aylık internet paketleri satın alabileceğiniz gibi kravat, Qapel hediye çeki, çakmak, 1 yıl süreli hosting, alan adı, ev dekorasyonu gibi birçok ürün yelpazesi var, fakat birçoğu stokta bulunmuyor ya da güzel ürün geldiği gibi bitiyor denilebilir. Daha fazla Qapel puan kazanmak için sosyal medya hesaplarını aktif olarak takip edebilirsiniz. Oradan verilen Qapel kod sayesinde siteye kodu yazarak daha fazla puan elde edebiliyorsunuz. Sitede şuan aktif olarak paylaşılmakta olan güzel bir kampanya mevcut. Belirtilen bankaya emekli tanıdıklarınızı yönlendirdiğiniz takdirde hesabınıza 1.000 Qapel puanı ekleniyor. Her yönlendirme için bu puanı kazanabiliyorsunuz. Ayrıca sitede bulunan satış ortağı firmalarından yapacağınız alışverişlerin tutarının iki katı kadar puan kazanmanızda mümkün. Tek yapmanız gereken Qapel sitesi üzerinden satış ortakları bölümüne girerek istediğiniz mağazadan bir şeyler satın almak.

Qapel Güvenilir Mi?

Mayıs 2012 yılından bu yana aktif olarak devam eden Qapel, kullanıcı memnuniyetini sağlamış durumda. Hakkında neredeyse hiç şikayet bulunmamakla birlikle, kazandırdıkları hediyelerin çeşit azlığı sitem nedeni olabiliyor. Site üzerinde bulunan SSL sertifikası ve sitenin alt kısmındaki gizlilik sözleşmesiyle, kullanıcı bilgilerinizin paylaşılmayacağını açıkça dile getirmişler. Bazı kullanıcıların daha çok puan kazanmak adına Qapel kod hilesi arayışları da yanıtsız kalıyor. Hile kullanımı etik olmadığı gibi bu site üzerinde hesabınızın tamamen kapatılmasına neden olabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz