Pozitif Sistem İle Para Kazanma

Pozitif Sistem Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Pozitif sistem 1 Mayıs 2015 tarihinde kurulan, reklam ile para kazandırma sistemleri arasında yer alıyor. Sistemin genel işleyişine bakıldığında ise, reklam veren firmaların link veya bilgilerini, kullanıcılara göndererek tıklanması sağlanıyor. Bu sayede kullanıcı, reklam veren ve şirket kazanç elde edebiliyor. Para kazanma siteleri arasında yerini alan Pozitif Sistem, şirket detaylarında ise 10 yılı gecik bir süredir iletişim konusunda deneyimli olduğundan bahsediyor. Para lazım ve nasıl kazanırım diyen kullanıcılara fırsat sağlayan şirket, Eskişehir merkezli olarak faaliyet sürdürüyor.

Pozitif Sistem Nasıl Üye Olunur?

Siteye giriş yapılmasının ardından “Üye Ol” butonuna tıklayarak basit bir şekilde kayıt olabiliyorsunuz. Bu kısımda açılan formda sizde isim, soy isim, telefon, doğum yılı, mail, cinsiyet, meslek, il ve ilçe bilgileri talep ediliyor. Para kazanma siteleri arasında bulunmasından dolayı, size mail ve SMS ile bilgi verilmesini onaylamış olmanız da gerekmektedir. Yapılan kayıt işlemi sonrasında, site tarafından cep telefonuna gelen onay kodunu yazarak para kazanma işlemlerinize başlayabilirsiniz.

pozitif sistem

Pozitif Sistemde Neler Var?

Pozitif Sistem üzerinden kazanç elde edebilmek için farklı çalışmalar yapabiliyorsunuz. Referans linki ile paylaşım yaparak kendinize alt üye grubu oluşturursanız, kazanacağınız tutarda artacaktır. Para kazanma aşamasında, SMS reklamı satın alabilecek kişileri siteye yönlendirerek, SMS reklamları alarak, anket doldurarak, video reklamları takip ederek, paylaşarak işleyişlere devam edilebiliyor.

Pozitif Sistem Ödeme Yöntemleri

 • Posta Çeki Havalesi
 • Banka Havalesi
 • Kızılay Bağış
 • Yeşilay Bağış
 • Çocuk Esirgeme Kurumu Bağış
 • Darülaceze Bağış
 • Türkiye Hava Kurumu Bağış
 • Milli Eğitim Vakfı Bağış
 • Darüşşafaka Bağış
 • Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Bağış
Pozitif Sistem Güvenilir mi?

Genel olarak bakıldığında resmi kuruluşlar tarafından oluşturulduğu görülen reklam sitesi, güvenilir görünmektedir. Fakat site üzerinden para kazanma isteğinde olanların oldukça sabırlı davranması gerekiyor. Çünkü anket, SMS, video reklam gibi işlemler oldukça az sayıda gönderiliyor. 2015 yılında en aktif dönemini yaşayan Pozitif Sistem, şu sıralar oldukça durağan bir dönem yaşıyor. Bu sebeple daha fazla kazanç elde edebileceğiniz siteleri veya işleri tercih edebilirsiniz.

internetten para kazanma

3 YORUMLAR

   • 3 bin lira ile başlıyor yüzde 32 -72 arasında kar payı veriyoruz. Biliişim sirketimze yapılırsa, yatırılan miktara göre artış gösteriyor. 3bin tl %32.. 100bin tl ve üstü %72 senede kar veriyoruz.. Diye cavap verdiler bana skp’dan.. Refarans gelirleri olarakta ilk kişi %10. 6 derinliktende %10 (toplamda) referans gelirleri oluyormus..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz