ad

Yazar hakkında

İlgili Yazılar

3 Yorumlar

 1. 1

  Kasırga

  Selam.. ”skp.com.tr” diye yatırım şirketi var.. İnceleme yapabilirsiniz.. Bir oyun değil..

  Yanıt
  1. 1.1

   paraparala

   SKP yasal bir şirket olarak faaliyet gösteriyor. Ticari bütün kayıtları tamam. Sorun çıkarmayabilir fakat kazanç oranlarının çok düşük olduğunu biliyoruz.

   Yanıt
   1. 1.1.1

    Kasırga

    3 bin lira ile başlıyor yüzde 32 -72 arasında kar payı veriyoruz. Biliişim sirketimze yapılırsa, yatırılan miktara göre artış gösteriyor. 3bin tl %32.. 100bin tl ve üstü %72 senede kar veriyoruz.. Diye cavap verdiler bana skp’dan.. Refarans gelirleri olarakta ilk kişi %10. 6 derinliktende %10 (toplamda) referans gelirleri oluyormus..

    Yanıt

Bir Yorum Yapın

ParaParala.com Türk Patent ve Marka Kurumu Tarafından Korunmaktadır. | © 2017 Tüm Hakları Saklıdır. ParaParala.com isimli web sitesinin Bütün yazılı ve görsel materyalleri Creative Commons Atıf-GayriTicari-Türetilemez 4.0 Uluslararası Lisansı ile lisanslanmış olup hiçbir şekilde izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz. ParaParala.com bir yatırım şirketi yada aracı paravan değildir. ParaParala bağımsız olarak inceleme ve analizler yaparak yorumlarını belirten bir markadır. Yapılacak yada yapılan yatırımlardan ParaParala sorumlu değildir. Yapacağınız yatırımın bilincinde olarak yatırım yapmanız önemle rica olunur!

%d blogcu bunu beğendi: