Poşet Katlayarak Para Kazanma

Poşet Katlayarak Nasıl Para Kazanılır?

Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Evde poşet katlama işi, son zamanlarda oldukça sık duyduğumuz işler arasında yerini alıyor. Ev hanımları, öğrenciler ve ek iş arayan herkesin kolaylıkla yapabileceği bu iş bütçenize katkı sağlıyor. Yapmanız gereken tek şey ise, size gönderilen poşetleri istendiği şekilde katlayarak teslim etmeniz. Poşet katlama işini genellikle toptancılar talep ediyor. En çok para kazandıran işler arasında yer almasa da, makul düzeyde kazanç sağlıyor. Bu işi yapabilmek için özel bir tecrübeye veya deneyime ihtiyacınız yok.

Poşet Katlama İşi Nasıl Yapılır?

İşi yapmaya karar verdiyseniz, bu işi verecek olan firmalarla iletişime geçmeniz gerekiyor. İnternet üzerinden veya çevrenizden kolaylıkla toptancıları bulabilirsiniz. Firma size kiloyla poşet göndererek katlamanızı istediği şablonu gönderecektir. Gelen poşetlerden kilo hesabı veya paket hesabı ödeme alırsınız. Getirilen poşetlerin her biri farklı türde ve boyutlarda olabiliyor. Örneğin karton poşetlerden daha fazla kazanç elde edebiliyorsunuz. Tek bir kişi tek başına 20 kilo poşeti tek başına katlayabiliyor. Kilo başına da yaklaşık 1-2 TL ödeme alınabiliyor. Evde para kazanmak için neler yapabilirim diye soruyorsanız bu işi deneyebilirsiniz. İsterseniz etrafınızda olan kişilerden, hatta çocuklarınızdan bile yardım alabilirsiniz. Bu sayede daha fazla iş çıkartabilir ve kazancınızı yükseltebilirsiniz.

En Çok Para Kazandıran İşler

Poşet katlamayla kazanacağınız tutarın size yetmeyeceğini düşünüyorsanız farklı iş kollarını deneyebilirsiniz. Örneğin evinizde kolay bir şekilde yapabileceğiniz nikah ve bebek şekerli size güzel tutarlar kazandıracaktır. Yapılan işleri internet üzerinden tek başınıza satabilirseniz, tüm karı size kalıyor. Poşet işinde de bu yöntemi kullanabilirsiniz. Düz karton olarak satılan poşetleri alarak, desenleme ve süsleme yapabilir, bunları internette 4-5 TL’ye satabilirsiniz. Bunu kim alır diye düşünmeyin. Özellikle hediyelik olarak alan kişilerin sayısı azımsanmayacak kadar çok. Kişiler almış oldukları hediyelikleri, cicili biçili karton poşetlere koyarak sevdiklerine veriyor.

evde kazanç

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz