Pollemik Anket Sitesi

Pollemik Anket Nedir?

Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Son zamanların en çok kazandıran anket sistemlerinden pollemik, kullanıcılara anket doldurma karşılığında ücret ödeyen para kazandırma şirketlerinden birisidir. Bu tür sistemler, kullanıcıların anketler için paylaştıkları görüşleri derleyerek çeşitli istatistik çalışmaları ortaya koyar. Daha çok kullanıcıyı da ankete çekebilmek için doğal olarak anket başına çeşitli ücretler ödenmektedir. Doldurduğunuz bir anket başına 0,45 TL ile 1,25 TL arası gelir elde edebilirsiniz. Ancak sistemde oldukça bol bir anket kütüphanesinin olduğunu söyleyemeyiz.

Sisteme her geçen gün para kazandıran anketler eklenerek kullanıcıların daha fazla gelir elde etmesi sağlanıyor. Yani aylık ortalama 10-15 TL civarı arası bir gelir elde edebilmeniz mümkündür. Diğer anket sistemlerine göre en avantajlı yanı da alt ödeme limitinin 10 TL olmasıdır. Dolayısıyla 10-15 günlük bir anket doldurma işleminden sonra alt ödeme limitini aşıp ödemenizi talep edebilirsiniz. İşte anketle para kazanma bu kadar basit.

Pollemik Anket Nasıl Kullanılır ?

Pollemik anket soruları, genellikle markalar ve ürünleri üzerine sorular içermektedir. Çünkü para kazandıran anket siteleri için en uygun teklifleri genellikle giyim ve yiyecek markaları vermektedir. Sistemde para kazandıran anketler gören kullanıcılar sistemi arkadaş çevrelerine de tavsiye ettikleri için sistem çok daha geniş çaplı ve işlevsel bir hal alıyor. Sistemi kullanabilmek için öncelikle kayıt olmanız gerekir. Kayıt olmak tamamıyla ücretsiz olduğu gibi mail onayınızı yapar yapmaz anket doldurmaya başlayarak ilk gelirlerinizi kazanabilirsiniz. Ayrıca sistem üzerinde eğlence amaçlı anketler oluşturabilir ve diğer kullanıcıların açtığı anketlere katılıp yorum yapabilirsiniz. Para kazandıran anketlere ulaşabilmek için ise, ana sayfada bulunan ödüllü anketler sekmesine tıklamanız yeterli olmaktadır. Anketle para kazanmak isteyen kullanıcılar için teklifler çok daha cazip oluyor ve anketler çok daha verimli bir şekilde dolduruluyor.

Pollemik Anket Güvenilir Mi ?

Pollemik anket sistemi kesinlikle diğer anket sistemlerine göre çok daha güvenilir ve kullanıcı dostu. Zira bir anket sisteminin destek bölümü kullanıcılara haftalarca cevap vermezken Pollemik anket sisteminde sorularınıza dakikalar içerisinde yanıt alabiliyorsunuz. Üstelik internette araştırma yapıldığında  pek çok ödeme kanıtı mevcut. Fakat ödüllü anketler çok fazla gelmemektedir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz