Planet Taksi Oyunu Güvenilir mi
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

Planet Taksi (Konu 29.05.2017 Güncellendi)

Kuruluş Tarihi :   10 Mart 2017
SSL Sertifika :   Var
Şirket Adı :   Belirsiz
Şahıs Adı :   Belirsiz
Vergi Dairesi :   Belirsiz
Hizmet Alanı :   Belirsiz
Ödeme Puanı :   Var (Minimum 100 Ödeme Puanı)
Depo Limiti:   Yok
Bonus :   x
Para Yatırma :   x
Para Çekme :   x
Site Dilleri :   Türkçe
Telefon :  Yok
 Whatsapp :  Yok
 E-Posta :   destek@planettaksi.com
 Canlı Destek :  Yok

AVANTAJLAR

  • Hiçbir Avantajı yok

DEZAVANTAJLAR

  • Yanıltıcı Bilgiler
  • Temiz Kodlanmamış Script
  • Minimum 100 Ödeme Puanı
  • Telefon numarası yok
  • Canlı destek yok
  • GÜVENİLİR DEĞİL

Planet taksi oyunu web sitesinde 3 ay 9 gün önce kurulmuş olduğunu belirtiyor. Yani Şubat ayının son haftasına denk geliyor. Oyunun domain adının alındığı tarihe baktığımızda ise kandırıldığınızı rahatlıkla görüyoruz. Oyun alan adı 10 Mart 2017 tarihinde tescil edilmiş! Yani yaklaşık 1 ay daha eski imajı verilmiş. Böylesine kalitesiz, düzgün editlenmemiş bir siteden para kazanmayı düşünmek oldukça saçma. Klasik taksi oyunlarından birisi olan Planet Taksi giriş itibariyle hiçbir şekilde güven vermemektedir.

Planet Taksi Güvenilir mi?

Sitede SSL sertifikasını gördüğünüzda güvenilir olduğunu düşünebilirsiniz. Fakat değil. Rusların çöp scriptlerinden birisini Türkçe’ye editlemişler. Editleme işini bile becerememişler. Oyunun tasarımcısı olarak karşımıza çıkan sistem planet ticaret odasından sorgulattığımızda hiçbir karşılığı çıkmıyor. Ticari sicil kaydı gözükmeyen site kurumsal hizmet verdiğini belirtmektedir. Site referanslarında belirtilen adreslerin tamamı üçkağıtçılıktan Google tarafından suspended yemiş. Tek bir referans o da kendi sitelerine işaret ediyor. Home office olarak belirtilen sözde işletmenin kurumsal bir yanı gözükmemektedir. Facebook üzerinden iletişim kurmaya çalıştık fakat iletimiz okunmasına rağmen cevap alamadık.

Planet taksi güvenilir mi diye sormayın boş yere. Her şey ortada. Planet Taksi ve bağlı bulunduğu sistemplanet isimli alanlar güvenliğinizi tehdit ediyor. Site içerisinde para yatırma yöntemlerine baktığınızda bile hala rusların çöplüğünü görebilirsiniz.

UYARI | | ParaParala Yönetim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz