PayTR Nedir? Nasıl Ödeme Yapılır? PayTR Geçen Oyunlar
Myiyo reklam FreeLira728x90-2

Güvenlik konusunda oldukça gelişmiş, alanında 7 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan PayTR  bireysel ve kurumsal kullanıcıların ödeme güvenliğini sağlamaktadır. Ödeme ve kullanıcı güvenliği ile ertesi gün ödeme avantajı da sunmaktadır. 2009 yılından bu yana ödeme hizmetleri sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

PayTR Nedir?

Web sitesi sahiplerinin en çok tercih ettiği yöntemlerden birisi olan PayTr hızlı ve kolay şekilde web sitelerinden alışveriş imkanı sağlamaktadır. 6493 sayılı kanun ile lisanslı bir şekilde çalışmaktadır. Herhangi bir aidat ücretinin bulunmamasından dolayı birçok kullanıcı tercih etmektedir.  Bir nevi sanal pos olan uygulamanın sitenize entegrasyon süreci gayet hızlı bir şekilde sağlanır. PayTR ödeme güvenliğini sağlayarak hem işyeri sahibini hem de kullanıcıya ödeme güvenliği vadetmektedir. Gelişmiş çözümleri ve güçlü alt yapısı ile kısa sürede büyüme hedeflerini gerçekleştiren PayTR  Türkiye’de de güvenle anılan bir şirket olmayı hedeflemiştir. 2014 yılında Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında 5. sırada yer almış ve ödül kazanmıştır. Kendi bünyesinde geliştirdiği yazılım ve kontrolleri ile sahtecilik kaynaklı kayıpları en düşük seviyeye indirmeye çalışmaktadır.

PayTR Nasıl Ödeme Yapılır?

Birçok farklı bankanın kredi kartı ile taksitli alışveriş ve puanla ödeme fırsatı sağlayarak sanal pos hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kullanmıyorsanız Havale ile de birçok bankayla ve PTT entegrasyonu ile hizmet vermektedir. Aynı zamanda ön ödemeli kartlar ve mobil ödeme yöntemini de kullanabiliyorsunuz. PayTR komisyon bedeli ise yapılan ödemelerden %2,5 +KDV olacak şekildedir.

PayTR Güvenilir Mi?

Şüphesiz ödeme yöntemlerini seçerken en çok dikkat edilen husus sistemin güvenli olup olmadığıdır.  SSL sertifikalı ve PCI/DSS uyumluluğu içinde olan PayTR ödeme güvenliği için her türlü önlemi aldıklarını belirtmişlerdir. Bu sayede PayTR kullanan web sitelerinin ek olarak güvenlik alt yapısı oluşturmasına gerek kalmamaktadır.

PayTR Şikayetleri

PayTR şikayetlerini incelediğimizde genellikle ödemede gecikmesi yaşanmasından bahsediliyor. Bunun haricinde sadece üye iş yerlerine hizmet verdiğinden dolayı teslimat süreci sipariş onayı/sipariş iptali gibi durumlarda PayTR ile iletişime geçtiğinizde destek alabiliyorsunuz. Resmi bir kuruluş olduğundan her türlü hakkınızı aramanız mümkündür.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz