PatronSensinOnline İnceleme ve Analiz
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

PatronSensinOnline oyunu 15.11.2017 tarihinde internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan ve güven konusunda üzerine düşeni yansıtamayan bir sistemdir. Şık bir tasarım ile karşımıza çıkması, işleyişteki eksikleri örtmüyor. Sistem içerisinde güvene dair herhangi bir olgu maalesef yok.

PatronSensinOnline (Konu 01.03.2018 Tarihinde Yazılmıştır.)

Kuruluş Tarihi :  15.11.2017
SSL Sertifika :  Var
Şirket Adı :  Bilinmiyor
Şahıs Adı :  Mehmet Güven
Vergi No :  Bilinmiyor
Hizmet Alanı :  Ponzi
Ödeme Puanı :  Yok
Referans Sistemi :  Var
Bonus :  Yok
Para Yatırma :  Banka Havalesi
Para Çekme :  Banka Havalesi
Site Dilleri :  Türkçe
Telefon : Yok
Whatsapp : Bilinmiyor
E-Posta :  info@patronsensinonline.com
Canlı Destek : Yok
İletişim Formu : Yok

AVANTAJLAR

 • Comodo CA SSL
 • Ödeme Puanı Yok

DEZAVANTAJLAR

 • Şirket Varlığı Bilinmiyor
 • Vergi Kaydı Doğrulanamıyor
 • Bonus Yok
 • Para Yatırma Yöntemleri Az
 • Para Çekme Yöntemleri Az
 • Telefon Bilinmiyor
 • Whatsapp Bilinmiyor
 • Canlı Destek Yok
 • Güven Vermiyor

PatronSensinOnline oyunu 15.11.2017 tarihinde internetten para kazandıran oyunlar arasında yerini alan ve güven konusunda üzerine düşeni yansıtamayan bir sistemdir. Şık bir tasarım ile karşımıza çıkması, işleyişteki eksikleri örtmüyor. Sistem içerisinde güvene dair herhangi bir olgu maalesef yok.

PatronSensinOnline Nedir? Nasıl Oynanır?

15 Kasım 2017 tarihinde online oyunlar arasında yerini alan sistem bir heves ile açılmış sistemlerden bir farkı gözükmüyor. PatronSensinOnline giriş adresi üzerinden siteye baktığımızda sadece şişirilmiş fakat arkası boş bir arayüz görmekteyiz. Hakkında bölümüne baktığımızda hiçbir ticari bilgi göremediğimiz gibi site hakkında bilgi verilmiş.  Bilindiği üzere hakkında bölümleri şirketin faaliyetleri hakkında bilgi vermesi gerekmektedir. PatronSensinOnline nedir diye sorduğunuzda destek paneli, bonus, referans diyebilirsiniz. Zira başka bir açıklama yok.

Patron Sensin Online Güvenilir mi?

İletişim bölümüne baktığımızda ise sadece e-posta adresi karşımıza çıkıyor. Siteyi kapatınca otomatik olarak kapanan hizmettir yani. Sistemin iletişim bölümü yok. İçeride destek talebinde bulunabiliyorsunuz ama böylesine bir sistem için yeterliliğini korumuyor. Patronsensinonline güvenilir mi sorusuna uzak durulması gereken bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Risk alıyorsanız uygundur.

PatronSensinOnline sitesinde referans sisteminin açılması için minimum 5 işçi satın almanız gerekmektedir. Yani yatırımsız bu sitede network çalışması yapamazsınız.

PatronSensinOnline Para Yatırma ve Para Çekme

Sisteme para yatırma ve para çekme işlemleri sadece Banka Havalesi ve EFT yöntemleri ile gerçekleşiyor. Oysaki anasayfada papara logosuna kadar süslenmiş. Yanıltıcı, şişirilmiş bilgiler ponzi bir sistem olduğunu doğrulayan sistem Mehmet Güven adına kayıtlı.

EDİTÖRÜN YORUMU
Sistemin iç kısmına baktığımızda çok fazla güven veren bir sistem olmadığı ortada. Birçok eksiklik var. Bu eksiklikler bilerek mi bırakılmış yoksa ne vurursak kardır mantığımı belirsiz. IBAN numarasına bakıldığında eksik olduğunu farkettik. Tasarımsal olarak çerçeveye sığmayan iban çerçeveden taşmış ve iç içe geçmiş. Genel anlamda çok daha iyi sistemler varken böyle bir sisteme yatırım yapmayı düşünmek oldukça gereksiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz