ParaParala Yeni Giriş
Myiyo reklam 728x90 Reklam Alanı

ParaParala ekibi olarak sizlere oyunların tanıtımlarını, incelemelerini yaparken elimizden geldiğince doğru bilgileri aktarmaya çalışıyoruz. Lakin %100 başarı beklemeyin. 60-70 oyun incelemesi yapmışız arada sizleri üzecek yanlış değerlendirmelerde yapabiliriz. Güven skoru yüksek verdiğimiz birçok oyun sizi tamamen yada bir süre üzebilir. Böyle bir durumda bizleri sorumlu tutmamanız önemle rica olunur!

Son zamanların en popüler oyunlarından birisi olan MyLuckyFarm güvenilir bir oyun dedik fakat hepimizi üzdü. Bizde önerilerimiz arasında bulundurduk. Fakat yansıtılan o kadar şey vardı ki bizlere güven vermiyor dememiz içten bile değil. Yani biz bir şey demesek bile birçoğunuz zaten güvenecekti.

Dediğimiz gibi bazen yanılabiliyoruz. O kadar çok yoğun çalışıyoruz ki sadece 2 kişi ParaParala web sitesi, sosyal medya hesapları, youtube, mail hizmetleri ile ilgilenip sizlere yetişmeye çalışıyoruz. Bizlerde sizler gibi dolandırılmış, sıradan basit bireyleriz. Uzmanlık alanımız çeşitli sektörlerde incelemeler ve analizler çıkarmak. Hala tam zamanlı çalışan bireyleriz. Sizlere yetişmekte gecikirsek kusurumuza bakmayın.

Son olarak bilmenizi istediğimiz şey ParaParala asla referans kasmak için sizlere yalan bilgi sunmaz ve para kazanmak için güven vermeyen şirketlerin reklamını yapmaz.

1 YORUM

  1. Yanılacağınız iki oyun daha var tahminimce çiftlik geliri ve milkabank bu iki oyun bana hiç güven vermiyor ha bire kampanya yapıyorlar sağlam vurgun yapacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz