Bitcoteam şikayet
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Henüz 10 günlükken kurulan ve amaçlarının tamamen dolandırıcılık üzerine olduğunu işaret ettiğimiz Bitcoteam kapandı. 27 Mart 2018 tarihinde kurulan ve 06.04.2018 tarihinde ParaParala’nın hedef tahtasında yerini alan site artık mazi oldu.

ParaParala Uyarmıştı

Her zaman sizleri dolandırıcılıktan uzakta tutabilmek için çaba gösteriyoruz ve çoğu kez bunu başarıyoruz. Bitcoteam isimli dolandırıcı site de ParaParala hedefinden kurtulamadı.

Bitcoin Team Partnership LTD Company sahte şirket adı ile karşımıza çıkan ve tahminlerimize göre hedeflerine ulaşamayan fakat yine de yatırım topladıklarını düşündüğümüz BitcoTeam Cenk Gülümser ve Barış Öner isimli iki dolandırıcı tarafından işletildi.

Bitcoteam İnceleme ve Analiz yazımız üzerinden kişilerin detaylarına ulaşabilirsiniz. Kendilerini deşifre ettikten sonra hedef haline aldıkları ParaParala çorapları ters bir şekilde yine kafalarına geçirmeyi başardı. Karaktersizlere yakışacak bir şekilde Bitcoteam terbiyesizliği ile karşılaştık fakat hedefimize ulaştık.

ParaParala Pes Etmez!

Geçtiğimiz yıldan bu yana ÇiftlikBank, Detay Maxinet, Auturk, A Kazanç Plus, Turcoin, Hipper Anonim Şirketi gibi büyük yatırım toplayan firmalarında ipini çekip büyük vurgunların önüne geçmeyi başarmıştık. Ayrıca 50 üzeri sisteminde kapatılmasını sağladık. Sitemiz üzerinden bütün detayları kanıtları ile görüntüleyebilirsiniz. ParaParala geçmişi silmez, geleceğinizi görür!

Yeni Açılan Yabancı Siteler

[table “20” not found /]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz