Kazanan Çiftlik Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

1 mayıs 2017 de faaliyete geçen kazanan çiftlik oyunu kapandı. 31 Mayıs 2017 de sistemdeki sahtekarlıklarını deşifre etmiştik. Kazanan Çiftlik forum üzerinden kapanışını duyurdu. Para yatıranlar bu saatten sonra biraz zor geri alırlar.

Kazanan Çiftlik Dolandırıcılığı

BTC Grup San. Tic. Ltd. Şti. adına şirket bilgileri olduğunu paylaşan oyunun bu şirketle bir bağlantısının olmadığını ortaya çıkartmıştık. Ertesi gün kaldırılan şirket bilgileri yoluna devam etmişti lakin buraya kadar dayandı. ParaParala’ya kulak verenler şanslı.

Oyundaki şirket bilgilerini araştırdık ve şirketi Adana’da bulmuştuk. Şirketin mali müşavirine ulaşıp oyunu sorduğumuzda bize oyundan haberlerinin olmadıklarını söylemişlerdi. Şirketin sahibiyle irtibat kurduğumuzda ise çakallıklar günyüzüne çıkmıştı. BTC grupun sahibi ertesi gün savcılığa suç duyurusunda bulundu. Ve bu sistemi kuranların bu şirket sahibinin yeğeni olduğu ortaya çıkmıştı. Maalesef ki adamın bilgisi dışında gerçekleşen bu durumu kazanan çiftlik yöneticileri milli piyangodan lisans aldık yasal olarak işletiyoruz diyerek şirketin esas sahibini kandırdıklarını ve davadan vazgeçirdiklerini öğrendik.

Şirketin sahibi bizi arayıp milli piyango lisans durumunu söyledi ve bu oyunların tamamının yasa dışı olduğunu, milli piyangonun ilgilenmediğini belirttik. Ayrıca şuan nitelikli dolandırıcılık yapıyorlar dedik. Haliyle bu durumdan rahatsızlığını dile getiren şirketin sahibi fazlasıyla mağdur bir durumda bu duruma karışmayacağını böyle bir şey varsa sizlere destek vericem diyen kendi halinde bir esnaftı.

Kazanan Çiftlik Kapandı

Netice olarak ParaParala birçoğunuzu yine dolandırıcılardan uzak tutmayı başardı. Onlarca oyundan sizleri uzak tutarak dolandırılmanızı önlüyoruz. Sonrasında pişman olmamak için ParaParala incelemelerine kulak verin.

Kazanan Çiftlik KApandı

 

Kazanan Çiftlik Detaylarını Sizlere Böyle Duyurmuştuk

Kazanan Çiftlik Kapanacak Demiştik. İşte İncelemesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz