Altınbull ve SLCTurk Kampanya
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

ParaParala’dan yepyeni bir kampanya daha! ParaParala referansı ile üye olan herkes bu imkanlardan faydalanabilecek. Kampanya dahilinde olan üyeler arasında yapılacak çekiliş ile belirleyeceğimiz bu çekilişte toplamda 600 SLC hediye edilecektir. Daha önceki aylarda sizlerin referansı sayesinde elde ettiğimiz SLC Coinleri şimdi sizlere geri dağıtıyoruz.

ParaParala Referanslarına Özel

ParaParala referansı ile Altınbull ve SLCTurk yatırım sitelerine üye olan herkes kampanyadan faydalanabilir. Yapılması gereken şey çok basit. Sizlerden üye olmanızı istediğimiz linklerden üyeliklerinizi gerçekleştirdiğinizde çekilişe katılmaya hak kazanırsınız!

Altınbull yatırım sitesine ve SLCTurk coin alım satım platformuna ParaParala referansı ile üye olanlar kampanyadan faydalanabilir.

Daha önceden SLCTurk üyesi olduysanız Altınbull yatırım sitesine üye olmanız yeterli gelecektir. Altınbull yatırım sitesine daha önceden kayıt olanlar kampanyadan faydalanamazlar. 20.12.2017 tarihi itibariyle Altınbull sitesine üye olanlar dikkate alınacaktır.

Kampanya Detayları

  • Kampanya 20 Aralık tarihi itibariyle geçerli olup 30 Aralık gece 23:59 son gündür.
  • Kampanyadan her iki siteye sadece ParaParala referans linki ile kayıt olanlar katılabilir.
  • SLCTurk sitesine ParaParala referansı ile daha önceden kayıt olmuşsanız Altınbull sitesine ParaParala linki ile üye olduğunuzda kampanyadan faydalanabilirsiniz.
  • Kampanya kazananları çekiliş ile belirlenmektedir.
  • Çekiliş Ocak 2018’in ilk haftası facebook fan sayfamız üzerinden canlı olarak gerçekleştirilecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz