ParaParala VIP Üyelik
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Paraparala olarak sizlere neredeyse 6 aydır aktif olarak hizmetlerimizi karşılıksız sunuyoruz. Sizlere hizmetlerimizi kısıtlamayacağız fakat 1 Ekim itibariyle VIP üyelikler sunmaya başlayacağız. VIP üyeler normal üyelerden ekstra avantajlar sağlayacaktır. Paraparala ziyaretçilerine normal bir şekilde hizmetler devam edecektir.

Neden VIP Üyeliği ?

Paraparala olarak 6 aydır karşılıksız verdiğimiz emeklerin fazlasıyla suistimal edilmesi ile birlikte geçtiğimiz günlerde sizler ile şirketler arasındaki köprü bağını koparmış ve sorunlarınızı birebir çözümlemek için uğraşmayacağımızı duyurmuştuk. Haftalardır sizlerin sorunlarını çözebilmek için harcadığımız emeklerin bize dönüşleri bile yalan beyanlarla dolup taşmıştı. Sektörde sorunsuz bir şekilde yüzbinlerce TL Paraparala aracılığı ile yatırım yapan ve zarar etmemiş kişiler olmasına rağmen, bizim aracılığımız ile kaybedenlerde oldu. Ortalamaya vuracak olursak onlarca oyun inceledik 2-3 tanesi hariç yanılmadık. Bir önceki oyunda binlerce lira kazandırdığımız, bir sonraki oyunda onlarca tl kaybettiğinde arada kaldık. VIP üyelik ansızın ortaya çıkan ve önemli bilgileri kamuoyuna değilde sadece belli bir kitle ile paylaşmaya karar aldık. Bizleri takip eden okuyucularımızın

Paraparala VIP Üyelikler Ücretli

Düşündük ki gece gündüz en fazla sektöre emek veren biziz. Bugüne dek kazançlarımızın neredeyse tamamını bağışladık. Bundan sonraki adımlarda da sadece Paraparala web alanı ve geliştirilmesi için kullanacağız. Madem dedik ortak bir platform yarattık öyleyse masrafları paylaşmak en idealidir.

 • ParaParala VIP Üyelik : Normal üyeliğini aylık 10 TL karşılığında yükselterek ekstra içeriklere ulaşma fırsatı veriyoruz. Paket içeriği ise şöyle;
  1- İncelenen Oyunların Puanlamasına Erişim Sağlayabilirsiniz.
  Daha önce site girişinde karşınıza çıkan değerlendirme bölümü geliştirildi. Bundan sonraki tablomuzda puanlama detaylarını görebileceksiniz. Yüzde üzerinden hesaplanan puanlama cetveli ile nereden ne şekilde puan kırılmış görebileceksiniz.
  2- Oyunların Hızlı İncelemeleri ve Güvenilirlik Durumlarını İnceleyebilirsiniz.
  Yine aynı şekilde sağ panelde görmüş olduğunuz hızlı oyun incelemeleri, oyunun puanı ve güven vermeyen oyunları tek sayfa üzerinde biraz daha geliştirilmiş halde görüntüleyebileceksiniz.
  3 ParaParala’nın Hangi Oyuna Ne Kadar Güven Duyduğunu Görüntüleyebilirsiniz.
  Her oyunun, yatırım şirketinin bir şablon ile ortalama puanı çıkıyor. Şirket statüsü, bol ödeme yöntemleri, çeşidi bol iletişim yöntemleri o oyun güvenilir olmasa bile puanını yüksek tutar. ParaParala güven oyu o ortalamayı hep düşürüyordu. Artık genel incelemelerde ParaParala güven oyunu sadece VIP üyeler görebilir.
  4- İncelenmesini İstediğiniz Bir Oyun Varsa Talepte Bulunabilirsiniz.
  Sektörde bir oyun var ve bu oyun hakkında bir içeriğimiz yok. Öyleyse o oyunu bize bildirin ve size oyunun ön incelemesini hızlı bir şekilde yapalım. Elbette VIP üye bölümünden bildirmeniz gerekecektir. VIP üye olmayanlara bundan sonra e-posta, whatsapp, telefon, facebook gibi kanallardan bir bilgi sunulmayacaktır.
  5- ParaParala’nın Özel Haberlerinden Faydalanabilirsiniz.
  Birçok şirketin kamuoyu ile paylaşmadığı projeleri, çalışmaları olabilir. ParaParala olarak şirketlerin bir kısmını ofislerinde, tesislerinde ziyaret ediyor ve önemli bilgiler ediniyoruz. ParaParala özel haberlerini VIP üyelerden başkaları göremeyecek.
 • ParaParala Ultra VIP Üyelik : Bu üyelik VIP üyelik ile aynı özellikleri taşımaktadır. Ekstra hizmetlerden faydalanabilmeniz için üyeliğinizi Ultra VIP üye olarak 20 TL karşılığında yükseltmeniz gerekecektir. Diğer pakete göre ekstra avantajları ise şöyledir.
  6- ParaParala Whatsapp Grubuna Katılabilirsiniz.
  ParaParala yönetimi ile doğrudan Whatsapp grubuna dahil olursunuz. Grup içerisinde hızlı erişim sağlayabilirsiniz.
  7- ParaParala.com Üzerinde Referans Linkinizin Bannerları Yayınlanır.
  Paraparala web alanımızda sizlerin oyunlara olan ilginiz daha da artacaktır. Referans linklerinizi sitemiz üzerinde özgürce paylaşabileceksiniz. Üstelik istediğiniz zaman size tıklanma raporlarını sunabileceğiz.
  8- ParaParala Etkinliklerinde Her Zaman Bir Adım Önde Olursunuz.
  ParaParala üzerinde yapacağımız etkinliklerde, çekilişlerde isminiz ekstra geçer! Böylelikle size sürprizler yapabiliriz.
  9- Oyunların Ortalama Yaşam Süresi
  Her oyunun ortalama bir yaşam süresi vardır. Kimisi 1 ay, kimisi 3 ay, kimisi 1 yada 2 yıl. Hangi oyunun ortalama ne kadar açık kalacağını sizler için hesaplayabiliriz. Oyunların sistematik duruşları, içerisinde oldukları faaliyet alanları ile doğrudan orantılıdır. Örneğin bir oyunun hangi faaliyette ne kadar bütçe ile yaşam ömrünü ortalama çıkarabilirsiniz. Ultra VIP üyelerimiz için hesapları biz yapıyoruz.

VIP ve Ultra VIP Üyelik Alımı Sınırlıdır

1 Ekim 2017 itibariyle açmayı planladığımız bölümler 100’er satış ile sınırlıdır. İlk etapta çok fazla kişiye talep açmayacağımızı ve sistemimizi oturtup, geliştirdikten sonra yeni VIP üyeliklere açacağımızı belirtmekte fayda görüyoruz. Şimdiden VIP üye bölümlerine sahip olabilirsiniz. 100’er üyelik sonrasında paketler otomatik olarak duracaktır. Rezervasyon satın alımını yaptıktan sonra en geç 2 iş günü içerisinde ödemenizi yapmış olmanız gerekmektedir. Aksi durumda üyelik yükseltme işleminiz onaylanmayacaktır.

[css3_grid id=’Table_t1_s4′]

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz