Ongunluk Kampanya Brkt Coin
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Ongunluk olarak karşımıza çıkan internetten para kazandıran oyunlardan birisiydi. Sonrasında işlerini ilerleten ve yerli sanal parasının hazırlığını yapan şirket sınırlı sayıda coin satışına devam etmektedir. Eğer ParaParala referansıysanız veya ParaParala referansı ile kayıt olursanız size muhteşem oranlarda indirim!

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.

BRKT Coin Nedir?

Ongunluk tarafından piyasaya sürülecek olan bir sanal para birimidir. Ongunluk bereket demektir. Bereketin kısaltılmış hali ise BRKT Coin olarak karşımıza çıkmaktadır. Sistem şuan için dışarıya satışları kapatmıştır. Yani referanssız girseniz bile coin alamazsınız!

300 Bin Coin Stoğu İle Sınırlıdır

Sadece 300 bin adet coin satışı yapılacaktır. 2.5 TL ‘den açılması planlanan BRKT coin geçtiğimiz günlerde 2.5 liradan satış yapmıştı. Yani borsada yerini alacağı günden sonra yükselişlerde karlı çıkacaktınız.

ParaParala referansı ile 80 kuruşa kadar alım yapabiliyorsunuz!

BU KAMPANYA SONA ERMİŞTİR.

Nasıl Coin Alabilirsiniz?

İlk yapmanız gereken ongunluk adresine ParaParala referansı ile kayıt olmanız gerekmektedir.

Kayıt işleminizden sonra site içerisinde bulunan yatırım metotlarından birisini kullanarak sisteme para yatırmanız gerekir.

Ongunluk Banka Bilgileri

Yatırım yaptıktan sonra ödeme bildirimi yapmanız gerekmektedir. Ödeme bildiriminizi yapmak için aşağıdaki görmüş olduğunuz bölüm çıkacaktır. TEB, Payeer, BTC veya Son Teklif nereden ödeme yaptıysanız o bölümü açarak yapmış olduğunuz tutarı yazın ve ”ödeme bildirimi yap” butonunu tıklayın.

Ongunluk Ödeme Bildirimi

Avantajdan yararlanmak için ongunluk destek hattına ParaParala referansı olduğunuzu söylemeniz gerekmektedir. Yada destek@paraparala.com adresine adınızı, soyadınızı, yatırmış olduğunuz miktarı, kullanıcı adınızı belirten bir mail atmanız gerekir. İLETİŞİM bölümünden de bilgileri sitemiz üzerinden gönderebilirsiniz.

Kampanya Detayları

Yapacağınız yatırıma göre birim fiyatları değişmektedir. Mevcut BRKT Coin fiyatı 2.5 TL ‘dir.

1000 TL – 4.999 TL arası yatırımlarınızda BRKT Coin adet fiyatı 1.5 TL,

5.000 TL – 24.999 TL arası yatırımlarınızda BRKT Coin adet fiyatı 1 TL,

25.000 TL ve üzeri alımlarınızda BRKT Coin adet fiyatı 80Kuruş ‘tur!

2 YORUMLAR

  1. ongunluk sitesi nasıl bir site ne coin alınıyıor ne satılıyor sadece para yükleme var anlaşıldı sponsor olmuşssunuz yada onlar oldu size işinize göre yorumlar yapıyorsunuz. çıkar ilişkisi galiba yada sizin siteniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz