ParaParala Yeni Giriş
Myiyo reklam FreeLira728x90-2 Helbing 728x90

Saygıdeğer ParaParala takipçileri,

16.06.2017 sabah 09:00 itibariyle sitemizde başlattığımız çalışmalar 18:06.2017 02:25 ‘te bitirdik. Lakin sitemizde ister istemez bazı aksaklıklar oluştu. 2 gündür aralıksız bu aksaklıkları gidermeye çalışıyoruz.

Son zamanlar sitemize almış olduğumuz klasik bruto atakların sayısı arttığından güvenlik duvarlarımız çok fazla çalıştı. Bu durum elbette sitemizin yavaş işleyişine neden oldu. Buradaki amacımız dolandırıcılardan sizleri uzak tutabilmek. Bu yüzden sunucularımızı formatlayıp, yeni sistemimizi kurmamız gerekiyordu. Dolandırıcı oyunları deşifre ettiğimiz paylaşımları sizlerden mahrum etmemek adına yeni bir sunucu üzerine taşıma işlemi yaptık. Bir çoğunuza sitemizdeki kesintileri bile hissettirmemeye çalıştık.

Anasayfa Görünümü Değiştirildi

Hem mobil, hem masaüstü platformlarda biraz daha seri işlem yapabilmeniz için yavaşlatıcı unsurları servis dışı bıraktık ve yeni bir görünüme büründük. Eskiye göre birkaç kat daha hızlandı sitemiz. Lakin biz tedbir amaçlı sitemizin güvenlik önlemlerine ekstralar ekledik. Hızlandırma amaçlı birçok optimizasyonlar yapıldı. Sitemizi daha da hızlandırabiliyoruz fakat güvenliği geri plana atamayız. 1 günde ortalama 2bin saldırı alıyoruz.

Sizlerden Ricamız

Sitemizde ufak tefek aksaklıklar görebilirsiniz. Bu aksaklıkları gördüğünüz zaman bizlere facebook sayfamızın mesaj alanından veya destek@paraparala.com adresinden bizlere haber vermeniz. Sitemizin yeni görünümü hoşunuza gitti mi bilmiyoruz lakin sizlerden gelen en ufak bir öneriyi bile değerlendiriyoruz. Yani bir fikrin onlarca kişi tarafından yapılmasına gerek yok. Her bireyin isteği imkanlar doğrultusunda yapılır.

Yorum Özgürlüğünüz Yeniden Açıldı

Bir süredir sahtekarların içeriklere yanıltıcı içerikler yazması nedeniyle bir süredir yorumlamalar kapatılmıştı. İçeriklere yeniden yorum yapabilirsiniz. Son 2 gündür yazılan yorumlarda maalesef veri kaybı yaşadık. Şuan sistemlerimiz sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

ParaParala eskisinden hızlı mı? Yeni tasarımdan memnun kaldınız mı? Fikir ve önerileriniz var mı? Bu içerik altına yorum yaparsanız sizler için kaliteyi en üst seviyeye çıkartmak için çalışmaya devam edeceğiz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz